Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Nedēļā izmazgā vairāk par tonnu veļas

Alūksnes rajona iedzīvotāji, Mobilo strēlnieku bataljona, skolu, frizētavu, sabiedriskās ēdināšanas iestāžu un viesnīcu darbinieki ir apmierināti, ka veļu var mazgāt SIA "Pils 21", kas ir vienīgā šāda pakalpojuma sniedzēja rajonā.

Alūksnes rajona iedzīvotāji, Mobilo strēlnieku bataljona, skolu, frizētavu, sabiedriskās ēdināšanas iestāžu un viesnīcu darbinieki ir apmierināti, ka veļu var mazgāt
SIA "Pils 21", kas ir vienīgā šāda pakalpojuma sniedzēja rajonā. Sešas strādnieces divās maiņās spēj pasūtījumus izpildīt ātri un labā kvalitātē.
"Daudz ir individuālo klientu, bet lielākais pasūtītājs ir Alūksnes Mobilo strēlnieku bataljons. Mazgājam veļu arī Apes arodvidusskolai, Gaujienas un Liepnas internātskolai, Alūksnes poliklīnikai un zemnieku saimniecības "Arāji" viesnīcai un bāram, kam saskaņā ar sanitārajiem noteikumiem veļa ir jāmazgā veļas mazgātavā. Mūsu strādnieces netic veļas pulveru reklāmai, jo pašas ir pārbaudījušas to iedarbību. Ja pieliek vairāk pulvera, tad nevar drēbes labi izskalot," stāsta SIA "Pils 21" veļas mazgātavas darbiniece Tatjana Rāviņa.
Alūksnes veļas mazgātavā ir trīs lieljaudas un divas mazākas automātiskās veļas mazgājamās mašīnas, divas žāvējamās un divas gludināmās iekārtas. Pasūtījums nevar būt mazāks par trim kilogramiem, bet izcenojums par kilogramu ir 45 līdz 50 santīmi. Pēc trim dienām vai arī vēl ātrāk var doties pēc tīras un izgludinātas veļas. "Maksu palielina par 50 procentiem tikai tad, ja drēbes vēlas saņemt tajā pašā dienā. Veļas pulveri un skalojamo līdzekli var izvēlēties, iespējama arī dezinfekcija un balināšana," norāda T.Rāviņa.
T.Rāviņa akcentē, ka ir iecere veļu pēc mazgāšanas iesaiņot polietilēna maisiņos. Mazgājamās veļas apjomu varētu palielināt apmēram par 500 kilogramiem nedēļā. "Nododot veļu mazgāt, cilvēki atvieglo mājas rūpes un ietaupa brīvo laiku. Pie mums brauc klienti arī no citām apdzīvotām vietām rajonā," atzīst T.Rāviņa.

Citu datumu laikraksti