Nedēļas horoskops

Auns. Apkārt notiekošais sniegs pozitīvas emocijas, daloties pieredzē un uzklausot kādu viedokli, Auns gūs jaunas atziņas. Attiecībā pret jaunu lietu iegādi jāizturas piesardzīgāk, iespējama vilšanās.


Vērsis. Vēlēsies atgūt savulaik nokavēto, kas Vērsim arī izdosies, tikai gluži citādā veidā. Iespējams, vērtīgu padomu sniegs kāds gados vecāks cilvēks. Nāksies iestāties par taisnīgumu.
Dvīņi. Tuvākajās dienās Dvīņiem nepieciešams atpūsties, jo darbadienas sekos ar jauniem un negaidītiem pienākumiem. Jāpaļaujas vienīgi uz sevi, citādi var kļūdīties.
Vēzis. Daudz laika veltīs mājas rūpēm, arī tās labiekārtošanai. Tas izdosies. Iespējams, sastaps vai sazināsies ar kādu ilgāku laiku neredzētu radinieku, atsauks atmiņā jau piemirstas tradīcijas.
Lauva. Jauka nedēļa Lauvām, kuru darbs saistīts ar jauno paaudzi. Ierosmes smelsies no gados jaunākiem cilvēkiem. Daži negludumi partnerattiecībās, nepieciešams būt iecietīgam.
Jaunava. Kaut arī Jaunava vēlēsies norobežoties no apkārtējās kņadas, pabūt vairāk vienatnē, tas šajā nedēļā neizdosies. Par sevi atgādinās daži iekavēti darbi, kā arī draugi, kuriem būs nepieciešama viņas klātbūtne.
Svari. Liks lietā gan savas zināšanas un prasmes, gan arī šarmu. Nebūs grūti tikt galā arī ar visai sarežģītu uzdevumu. Iespējams, gluži negaidīti nokļūs kādā saviesīgā pasākumā, kas Svariem patiks.
Skorpions. Nedēļas nogalē Skorpions vadīsies vienīgi no emocijām, kas var izraisīt arī kādu nesaprašanos, taču tas drīz vien aizmirsīsies, jo apkārtējie būs saprotoši. Pārsteigs kāds kolēģis.
Strēlnieks. Pret negaidītu priekšlikumu vai kādu ideju vajadzētu būt piesardzīgākam. Kaut arī tas šķitīs vilinoši, apstākļi nebūt nav tik labvēlīgi. Veiksme uzsmaidīs trešdien.
Mežāzis. Mežāža gādība vai arī vienkārši labs padoms būs nepieciešams kādam labi zināmam cilvēkam, ko viņš arī labprāt sniegs. Uzmanīgam jābūt ceturtdien, bet viss iecerētais labi izdosies otrdien.
Ūdensvīrs. Daudz kontaktu, tostarp arī vēl nebijuši. Iespējamas negaidītas tikšanās, iepazīšanās. Būs lietišķas sarunas ar perspektīvu.
Zivis. Dažādi pēkšņi notikumi, vēl jo vairāk – februāra beigās dzimušajiem. Sagaidāms arī neliels pārsteigums, kas Zivis iepriecinās.

Citu datumu laikraksti

 • Krievi mazāk dzer

  Krievija Globālā finanšu krīze pieņēmusi tādus apmērus, ka krievi sākuši mazāk dzert šņabi. Nacionālā alkohola asociācija secinājusi, ka saražotās...

 • Trūkst Ziemassvētku vecīšu

  Vācija Meklē dzīvespriecīgus, apaļīgus, agrāk nesodītus vīriešus ar pūkainām bārdām, gatavus mēnesi no vietas smagi strādāt – šādi sludinājumi...

 • Policists arestē 48 radiniekus

  Ķīna Policijas iecirkņa priekšnieks no valsts dienvidrietumiem par dažādiem nodarījumiem desmit darba gadu laikā arestējis 48 savus...

 • Uzlabos sadarbību

  Lai uzlabotu sadarbību starp Alūksnes izglītības iestāžu pedagogiem, sociālajiem darbiniekiem, bāriņtiesu, valsts un pašvaldības policiju, bija...

 • Internātskolā rekonstruēs siltumapgādi

  Gaujienas speciālajā internātpamatskolā saņemta ziņa, ka ar Saeimas Zaļo un zemnieku savienības frakcijas atbalstu piešķirtas investīcijas...

 • Valsts zemes dienestu Alūksnē tomēr reorganizēs

  Valsts zemes dienests (VZD), īstenojot pilotprojektu, Vidzemes reģionālās nodaļas Alūksnes biroju un Dobeles biroju Zemgalē pārveidos par klientu...