Nedēļas horoskops

Auns. Pirmdiena no Auna prasīs īpašas koncentrēšanās spējas, jo iespējami gluži neparedzēti uzdevumi un sarunas. Tas radīs viņam papildu slodzi. Vairāk uzmanības nāksies veltīt arī kādam paziņam.

Vērsis. Iepriecinās sevi ar jauku pirkumu, ko, iespējams, pat nebūs plānojis. Tas varētu būt arī dāvinājums. Daudzi no šajā zīmē dzimušajiem daudz laika veltīs  mājokļa labiekārtošanai.
Dvīņi. Apstākļi liks Dvīņiem sarosīties. Vairs nesaskatīs šķēršļus, lai realizētu dzīvē nodomāto. Šajā laikā tiksies ar saviem domubiedriem, kuru viedokļu dažādība rosinās “spert pareizos soļus”.
Vēzis. Pirmdien un piektdien gaidāmas labas iespējas, ko Vēzim derētu rūpīgāk apsvērt. Savukārt sestdien un trešdien no lielām aktivitātēm vajadzētu atturēties, jo tās viņam saistītos ar risku.
Lauva. Ne vienai vien Lauvai ienāks prātā doma par nodarbošanās maiņu. Var gadīties vērā ņemams piedāvājums vai arī iespēja darboties kādā interešu grupā, klubā.
Jaunava. Daudz pienākumu, kas aizņems Jaunavas prātu. Apkārtējiem būs nepieciešams arī viņas padoms. Ceturtdien vajadzētu ļoti uzmanīgi izvērtēt kādu situāciju.
Svari. Nozīmīgi jaunumi taps zināmi neformālā gaisotnē. Tas varētu būt nedaudz pārsteidzoši, taču rosinās Svarus domāt un darboties. Iespējams kāds patīkams, neparedzēts un netāls brauciens.
Skorpions. Kāds ģimenes loceklis prasīs vairāk uzmanības. Nebūs vienkārši samērot vēlmes ar vajadzībām, tomēr Skorpions pratīs saglabāt mieru un vēsu prātu.
Strēlnieks. Jaunas vēsmas šajā zvaigznājā dzimušo dzīvē būs jūtamas jau svētdien, kas ienesīs ne mazums prieka. Daudziem (īpaši novembra beigās dzimušajiem) tie varētu būt jauni draugi.
Mežāzis. Domas dalīsies, īpaši tas attiecas uz jaunāka gadagājuma cilvēkiem par Mežāzi.
Taču viņa nostāja būs stingra un nelokāma.  
Ūdensvīrs. Partnerattiecībās jaušamas romantiskas noskaņas, īpaši nedēļas nogalē. Lietišķās sarunas risināt vai ar sadarbības partneriem labāk tikties vēlāk.
Zivis. Centīsies ieviest ko jaunu savā ikdienas dzīvē, jo šķitīs, ka zināmā mērā iestājusies rutīna. Zivīm nebūs pat jāpieliek īpašas pūles, izdomas un ideju netrūks, noderēs arī labi padomi.

Citu datumu laikraksti

 • Piedzīvo pirmo zaudējumu

  Vakar hokeja kluba (HK) „Ape” komanda aizvadīja kārtējo spēli Vidzemes atklātajā čempionātā hokejā, kas atšķirībā no iepriekšējām jeb Vidzemes...

 • Izstrādā deputātu ētikas kodeksu

  Mārkalnes pagasta padomes sēdē apstiprināts deputātu ētikas kodekss. Tajā iekļautas norādes par pamatprincipiem, kas pašvaldības deputātiem jāievēro...

 • Stafešu skrējienā – 4.vieta

  Visu pagājušo nedēļu Lietuvā norisinājās Pasaules karavīru čempionāts orientēšanās sportā, kur starp Latvijas izlases dalībniekiem startēja arī...

 • Sezonu sāk veiksmīgi

  Alūksnes rajonā dzinējmedību sezonas atklāšana visveiksmīgākā bijusi Ivara Ģēģera mednieku kolektīvam. Annas mežniecības teritorijā, I.Ģēģera...

 • Atjauno hidroelektrostaciju

  Par mazo hidroelektrostaciju saražoto elektroenerģiju vairs nemaksā dubultu tarifu. Tomēr ir svarīgi palielināt zaļās (vēja, saules, ūdens) jeb...

 • Lejup pa finanšu slīdkalniņu

  Gluži kā turpinājumu no pagājušajā nedēļā sākušās globālās ekonomiskās krīze iešūpošanās arī šonedēļ pasaule piedzīvoja daudz finansiālu...