Nedēļas Horoskops

Auns. Rīkosies strauji un pat pārgalvīgi, tādējādi sasteidzot notikumus un mainot iepriekšējos nodomus. Vai tas attaisnosies – to rādīs laiks, taču par vienveidību viņš nevarēs sūdzēties.

Auns. Rīkosies strauji un pat pārgalvīgi, tādējādi sasteidzot notikumus un mainot iepriekšējos nodomus. Vai tas attaisnosies – to rādīs laiks, taču par vienveidību viņš nevarēs sūdzēties.
Vērsis. Iespējamas lietišķas sarunas vai tikšanās ar kādu amatpersonu, kas noritēs ļoti veiksmīgi. Tas var būt arī cits jautājums, kas patlaban nodarbina Vērsi - atrisināsies, kā vēlējies.
Dvīņi. Aktuāls kļūs viss, kas skar partnerattiecības. Dažam labam šķitīs, ka valda haoss, bet tas ātri pāries. Netrūks arī pozitīvu emociju. Var rasties kopīgi plāni ar sadarbības partneriem.
Vēzis. Kāda situācija liks paraudzīties atpakaļ – pagātnē, atcerēties cilvēkus, kas ar to saistīti. Iespējams, atjaunosies arī kādi senāki kontakti, par ko būs pārsteigts.
Lauva. Domās par to, kādu savu dzīvi vēlas redzēt tuvākajā laikā, nospraudīs konkrētus rīcības plānus. Radīsies jaunas vajadzības, kurās Lauvu atbalstīs arī ģimenes locekļi un draugi.
Jaunava. Šajā zvaigznājā dzimušo entuziasms aizraus. Par saviem nodomiem nebūs grūti pārliecināt citus. Iespējams, vajadzēs atsaukties uz kādu aicinājumu piedalīties dažos praktiskos darbos.
Svari. Uzmanības centrā būs jautājumi, kas skar dzīves materiālo pusi. Daudziem Svariem nāksies ierobežot savas vēlmes. Dažs labs atrisinās jautājumu ar sponsora palīdzību.
Skorpions. Spēs sabalansēt savus darbus ar atpūtu. Ne viens vien piedalīsies sportiskās aktivitātēs. Iespējams jauks saviesīgs pasākums.
Strēlnieks. Šis laiks prasīs no Strēlnieka daudz spēka – gan fiziska, gan garīga, taču vairumā gadījumu spēs ar visu tikt galā. Vēlams padomāt par atpūtu ārpus ierastās vides.
Mežāzis. Uzzinās ko jaunu, pat pārsteidzošu, kas varētu viņu atturēt no maldīgiem spriedumiem. Tas varētu būt kāds vērā ņemams priekšlikums.
Ūdensvīrs. Nedēļas nogalē situācija var būt sarežģītāka, nekā Ūdensvīrs to līdz šim uztvēris, bet darbdienas nāks ar vienu otru noderīgu padomu. Sastaps arī kādu domubiedru.
Zivis. Nāksies meklēt atbildes uz daudz un dažādiem jautājumiem. Turklāt - tie vairāk attieksies uz cilvēkiem, kuri Zivīm svarīgi. Viņas būs atsaucīgas un spēs vēsu prātu iedziļināties šajās problēmās.

Citu datumu laikraksti

 • Cīņa abpus kulisēm

  Pagājušajā nedēļā, kad pēdējais koferu pakošanas signāls tika dots Ķekavas pagasta padomei, pārliecinājāmies, ka Temīdas soļi bieži ir...

 • Ar smaidu

  Grib tetovēties... pēc nāves Kāda 80 gadus veca amerikāniete testamentā kā pēdējo vēlēšanos minējusi nepieciešamību pēc tetovējuma.Grib tetovēties......

 • Baltijas lielā tranzīta dienas skaitītas?

  Dabas spēks turpina uzlikt dažādus pārbaudījumus miljarda mēlē runājošajai Ķīnai.Dabas spēks turpina uzlikt dažādus pārbaudījumus miljarda mēlē...

 • Uz svētkiem ar jauniem tērpiem

  Dejotājiem svētki saistās ar kopēju atpūtu jūras krastā.Dejotājiem svētki saistās ar kopēju atpūtu jūras krastā Šī sezona Jaunalūksnes pagasta deju...

 • Jāzeps Vītols aicina uz kāršu spēli

  Muzeju naktī būs svētki “Anniņās”.Muzeju naktī būs svētki "Anniņās" Skaistākais laiks Gaujienā drīz beigsies, jo tieši lapu plaukšana tajā ir īpaša....

 • Aicina ziņot par vardarbību skolās

  Paužot satraukumu par situāciju, kad bērni un jaunieši bieži cieš no vienaudžu nežēlības skolā, tiesībsargs Romāns Apsītis uzsācis pētījumu ar mērķi...