Nedēļas Horoskops

Auns. Kāds jautājums, pirms to apspriest vai sākt pie tā strādāt, prasīs rūpīgu pieeju, kas Aunam varētu būt arī “klupšanas akmens”. Sevi mazliet ierobežojiet.

Auns. Kāds jautājums, pirms to apspriest vai sākt pie tā strādāt, prasīs rūpīgu pieeju, kas Aunam varētu būt arī "klupšanas akmens". Sevi mazliet ierobežojiet.
Vērsis. Lietas, kas kārtojamas, norisināsies bez aizķeršanās, arī ieceres un plāni attiecībā uz tuvāko laika periodu attīstīsies veiksmīgi. Par to Vērsis būs pateicīgs kolēģiem vai sadarbības partneriem.
Dvīņi. Uzsvars nākamajā nedēļā likts uz dažāda veida kontaktiem. Iespējamas arī jaunas iepazīšanās un kāds vērā ņemams piedāvājums. Dažam labam īpaša nozīme būs draudzīgām attiecībām.
Vēzis. Jāatmet šaubas, jo šis laiks liks Vēzim būt izlēmīgam un rīkoties. Arī tad, ja rezultāts šķiet nereāls, būs tā vērts. Iespējams, tas no viņa prasīs arī kādus finansiālus ieguldījumus.
Lauva. Nāksies sakārtot dažas prioritātes, jo līdzšinējā aizņemtībā Lauva būs šo to palaidis garām. Tas viņu darīs neapmierinātu, taču pārejoši, jo veiksmīgi liks lietā organizatora talantu.
Jaunava. Nāksies atcerēties agrāko norunu vai atgriezties pie kādas vienošanās. Tam būs pienācis īstais laiks. Līdz ar to dažas rūpes jau paliks pagātnē.
Svari. Lai panāktu savus nodomus, Svariem nāksies pielikt ne mazums spēka un izdomas. Taču tas viņos radīs pat zināmu azartu, jo situāciju izpratīs pareizi. Nepieciešams ieklausīties arī savā intuīcijā.
Skorpions. Neparedzēti pienākumi, kas pēkšņi radīsies nedēļas otrajā pusē, Skorpionu darīs saspringtu. Dažam labam šajā zvaigznajā dzimušajam tas saistīsies ar kādu radinieku.
Strēlnieks. Nedēļa piesātināta, iespējams, nokļūs kādā negaidītā, pat neparastā situācijā, uz kuru spēs paraudzīties ar humoru. Produktīvs laiks Strēlniekiem – radošu profesiju pārstāvjiem.
Mežāzis. Noregulēsies daži jautājumi, kas saistīsies ar finansēm, tas darīs Mežāzi priecīgu. Par sevi var atgādināt arī kāds ilgāku laiku nesastapts cilvēks.
Ūdensvīrs. Vajadzēs apsvērt – pieņemt vai nepieņemt vēl neizzināto, jauno, jo šī, tāpat kā pagājusī, nedēļa Ūdensvīra dzīvē nāk ar notikumiem un dažādiem neparedzētiem pavērsieniem.
Zivis. Piedāvājums attālināties no ikdienas steigas un darbiem būs īstajā laikā. Atpūta gan ķermenim, gan dvēselei patlaban tik ļoti nepieciešama.

Citu datumu laikraksti

 • Koncerts

  Kādā vasaras dienā grasījos braukt uz Alūksni iepirkties. Kaimiņa sieva Anna arī mani mudināja, teikdama, ka esmu galīgi noaudzis, nefrizējies.Kādā...

 • Atsaucīgākie ziedotāji

  Akcijā „Dāvā sapni!” savākts vairāk nekā 54 tūkstoši latu.Akcijā "Dāvā sapni!" savākts vairāk nekā 54 tūkstoši latu. Alūksnes Lielā aptieka,...

 • Stāstīs par darbīgo malēnieti

  Sestdien, 8.martā, pulksten 19.00 Alūksnes tautas namā notiks koncertuzvedums „Pierobežas raksti” jeb stāsts par darbīgo malēnieti.Sestdien, 8.martā,...

 • Govis arī lido

  ASV. Kāds ģimenes pāris Vašingtonā piedzīvojis nopietnu sadursmi ar govi, kas uz viņu automašīnas uzkritusi no 60 metru augstuma.ASV. Kāds ģimenes...

 • Prezidents izlādējas, «Oskarus» izbrāķē

  Laiks, kad prestižās «Oskara» balvas kļūst mazsvarīgas pat amerikāņiem, interneta zvaigžņu statusā ielaužas prezidenti.Laiks, kad prestižās "Oskara"...

 • Eži vairs nemirs

  Vācija. Vides aizstāvji pēc divu gadu cīņas panākuši, lai «McDonald’s» ķēde nomaina piena dzērienu glāzes.Vācija. Vides aizstāvji pēc divu gadu cīņas...