Nedēļas Horoskops

Auns. Nedēļa piesātināta, Auns izjutīs garīgu pacēlumu. Nāksies pārdomāt turpmākās rīcības plānus, bet svarīgi pakonsultēties ar lietpratēju konkrētā jomā.

Auns. Nedēļa piesātināta, Auns izjutīs garīgu pacēlumu. Nāksies pārdomāt turpmākās rīcības plānus, bet svarīgi pakonsultēties ar lietpratēju konkrētā jomā.
Vērsis. Nebūs pasargāts no intrigas vai tās sekām. Tāpēc jābūt piesardzīgam, īpaši nedēļas otrajā pusē, jo nāksies izvērtēt prioritātes un pārskatīt dažu kontaktu lietderīgumu.
Dvīņi. Enerģijas pieplūdums ļaus paveikt iecerēto, kaut arī ne tik ātri, kā to vēlētos. Vajadzēs papūlēties ģimenes labā, kas dos gandarījumu un mieru.
Vēzis. Dzīvesspēka pietiekami, lai varētu likt lietā savu radošo domu, fantāziju un spējas, kā arī profesionālās iemaņas. Pielietotās metodes attaisnosies.
Lauvai. Par dažiem plāniem vai piedāvājumiem pāragri spriest, tāpēc Lauvai vislabāk nodarboties ar ikdienas pienākumiem, taču stress būs aiztaupīts.
Jaunava. Var gadīties, ka nāksies saskarties ar kādu problēmu, kurai jau sen vajadzēja būt atrisinātai. Paļauties šajā gadījumā Jaunava varēs vienīgi uz sevi, neiedziļinoties padomos.
Svari. Viss pozitīvais, kas notiks šajā laikā, saistīts ar draudzību un partnerattiecībām. Daži pienākumi vai vajadzības būs tādas, ka bez tuvu cilvēku atbalsta neiztikt.
Skorpions. Šajā periodā par sevi var atgādināt sen aizmirstas situācijas vai cilvēki, tostarp arī kāda skolas laika simpātija. Tas radīs zināmu nostalģiju, tajā pašā laikā arī - interesi.
Strēlnieks. Dažas norises tuvākajās dienās vedinās Strēlnieku uz pesimistiskām pārdomām, tāpēc jābūt ļoti uzmanīgam, lai nepadziļinātu to. Nav grūti atrast piemērotāko veidu, lai kliedētu šīs raizes.
Mežāzis. Zināmā jautājumā Mežāzis izjutīs savas priekšrocības. Labi veiksies tiem šajā zīmē dzimušajiem, kuru darbs saistīts ar tirdzniecību. Arī citiem iespējams kāds neliels materiāls ieguvums.
Ūdensvīrs. Prieks par dzīvi un daiļradi "spārnos" Ūdensvīru visas turpmākās dienas. Īpaši produktīvs laiks tiem šajā zvaigznājā dzimušajiem, kuru neatņemama dzīves sastāvdaļa ir mūzika.
Zivis. Ļoti svarīgi saglabāt iekšējo līdzsvaru, jo dažbrīd tas ātri var zust. Visvairāk pašsavaldības būs nepieciešams nedēļas nogalē, jo šajā laikā Zivīm būs sakāpinātas emocijas.

Citu datumu laikraksti

 • Pirmais medījums iegūst medaļu

  Izstādē ir vairāku Annas mednieku trofejas.Izstādē ir vairāku Annas mednieku trofejas Armands Skaistkalns pilntiesīgs mednieks ir tikai trīs gadus....

 • Laureāti

  Ziemeļaustrumu virsmežniecības medību trofeju izstāde atvērta Gulbenē, Pamatu ielā 14, līdz 9.februārim.Ziemeļaustrumu virsmežniecības medību trofeju...

 • Darbu uzsāk Kredītu reģistrs

  Kopš šā gada 1.janvāra darbojas Kredītu reģistrs – datu bāze par visu kredītņēmēju saistībām pret Latvijas finanšu tirgus dalībniekiem, kuri ir...

 • Mīļie Alūksnes ļaudis!

  Klāt jauns Kunga žēlastības gads, klāt Zvaigznes jeb Trejkungu diena, un tas nozīmē, ka klāt ir atkal iespēja ieklausīties Dieva vēstījumā...

 • Melnais stārķis - 2008.gada putns

  Latvijas Ornitoloģijas biedrība jau kopš 1996.gada izvēlas gada putnu. Parasti par tādu kļūst kāda labi pazīstama putnu suga, kuras stāvoklis liecina...

 • Gatavojas barikāžu dienu pasākumam

  Alūksne. Alūksnes tautas namā uzsākta gatavošanās barikāžu dienu atceres pasākumam, kas šogad paredzēts piektdien, 18.novembrī.Alūksne. Alūksnes...