Nedēļas Horoskops

Auns. Neskoposies ar labiem padomiem. Auna nostādnes dažos jautājumos būs oriģinālas. Izdosies kāds saviesīgs pasākums, nokļūs uzmanības centrā.

Auns. Neskoposies ar labiem padomiem. Auna nostādnes dažos jautājumos būs oriģinālas. Izdosies kāds saviesīgs pasākums, nokļūs uzmanības centrā.
Vērsis. Neparedzētas situācijas liks Vērsim dažubrīd mainīt savus nodomus. Novērtēs veiksmīgas sadarbības priekšrocības, jo bez kolēģu atbalsta šajā nedēļā neiztikt.
Dvīņi. Par sevi atgādinās nelielas domstarpības, kuru cēlonis meklējams nesenā pagātnē. Dvīņiem būs nepieciešama pacietība. Nedēļas otrajā pusē jutīsies labāk.
Vēzis. Vēža dzīvē šo periodu var saukt par mierīgu un stabilu. Daudz praktisku lietu, kas jākārto, ne viens vien iepriecinās sevi ar vērtīgu pirkumu.
Lauva. Veiksmīgs un produktīvs laiks, jo sevišķi nedēļas nogale. Nelieli uzmanības apliecinājumi vai vienkārši cilvēku teiktais dos pašpaļāvību.
Jaunava. Vēlēsies būt vienatnē, atlicināt kādu brīdi sev, bet patlaban to atrast būs grūti. Daudz uzmanības prasīs ikdienas darbi, kā arī dažas pēkšņas un nozīmīgas idejas.
Svari. Iecerētie pārveidojumi izdosies, kaut gan viss nenoritēs tik gludi, kā plānots, taču Svari "rokas nenolaidīs". Iespējams arī kāds jauks, neparedzēts izklaides pasākums ar negaidītu sastapšanos.
Skorpions. Aizstāvot kādu, uzņemsies zināmu daļu atbildības, bet Skorpionu tas neuztrauks, jo viņš būs pārliecināts par šo patiesību. Saņems kādu noderīgu informāciju.
Strēlnieks. Ar sapratni izturēsies pret cilvēku, kas būs nokļuvis sarežģītā situācijā. Viņa padoms būs īstajā vietā. Jauni pienākumi radīsies Strēlniekiem, kuri darbojas sociālā jomā.
Mežāzis. Mežāzim jāpaļaujas vien uz saviem spēkiem, jo dažs labs var likt vilties. Enerģijas un dzīvesspēka būs pietiekami, lai tiktu ar visu galā. Iespējams, atjaunosies kādi senāki kontakti.
Ūdensvīrs. Šo laiku var raksturot gan kā kontrastiem bagātu, gan arī veiksmīgu, jo gaida patīkami pārsteigumi. Nedēļas otrajā pusē svarīgi kontrolēt emocijas.
Zivis. Labi veiksies ikdienas darbos, taču jauni pienākumi jāizvērtē ļoti rūpīgi. Patlaban risks neattaisnosies. Var gadīties arī neskaidrības kādās attiecībās.

Citu datumu laikraksti

 • Alūksnes muzejam bijis veiksmīgs darba gads

  Muzejs kļuvis saistošāks un pieejamāks apmeklētājiem.Muzejs kļuvis saistošāks un pieejamāks apmeklētājiem Atskatoties uz Alūksnes Novadpētniecības un...

 • Svētkos pārbauda pārtikas kvalitāti

  Pārtikas un veterinārā dienesta Alūksnes pārvaldes inspektori veic pārbaudes ziemas saulgriežu un gadu mijas svētku laikā.Pārtikas un veterinārā...

 • Jauno gadu sāk ar jaunām iecerēm

  „Saulstariņi” plāno kļūt aktīvāki."Saulstariņi" plāno kļūt aktīvāki Alūksnes rajona bērnu un jauniešu ar īpašām vajadzībām apvienības "Saulstariņi"...

 • Seimu vadīs telefonhuligāns

  Lietuva Kaimiņvalsts Seimu turpmāk vadīs Arūns Vaļinsks – cilvēks, kurš savulaik apsūdzēts telefonhuligānismā, jo ziņojis par viesnīcā paslēptu...

 • Vai attiecību kvalitātei piešķirat lielu nozīmi?

  Arnis, students no Alūksnes - Laikam problēma ir tā, ka tam es vispār nepievēršu īpaši lielu nozīmi, ja reiz līdz šim brīdim pat nebiju aizdomājies...

 • Mācīsimies runāt par savām izjūtām

  Prasme iespējami precīzāk nodot un uztvert informāciju laikam gan ir viena no sarežģītākajām cilvēkam nepieciešamajām prasmēm, ko sākam apgūt jau...

 • Varēji vismaz pateikt

  Armands nevarēja ciest veikalus. Nē, ne jau iestādes kā tādas, bet gan to saucamo šopingu.Armands nevarēja ciest veikalus. Nē, ne jau iestādes kā...