Nedēļas nogalē būs motokross Lizumā

Sestdien un svētdien Lizumā notiks Latvijas Motosporta federācijas, Latvijas čempionāta, “IK Ausekļa” un “Auto plus” balvas izcīņas. Sestdien uz starta stāsies deviņas motociklu klases, savukārt svētdien - četras.

Sestdien un svētdien Lizumā notiks Latvijas Motosporta federācijas, Latvijas čempionāta, "IK Ausekļa" un "Auto plus" balvas izcīņas. Sestdien uz starta stāsies deviņas motociklu klases, savukārt svētdien - četras.
Pirmajā sacensību dienā favorītu klases būs amatieri - retro, 125 cm3, Open, blakusvāģu klase. Šīs klases cīnīsies par Latvijas Motosporta federācijas kausu, vēl par šo kausu cīnīsies arī Open kvadru klase. 125 cm3 klasē kopvērtējumā pirmajā vietā ir Artūrs Līcītis, otrajā - 2004.gada Pasaules junioru čempions Ivo Šteinbergs, kurš no līdera atpaliek par 12 punktiem, lai arī vienu Latvijas čempionāta posmu ir izlaidis. Trešajā vietā ierindojies - Raivis Levans.
Sestdien uz starta stāsies arī mazās motociklu klases - 65 cm3, 50 cm3, 50 cm3 un 90 cm3 kvadru klase. 65 cm3 klase cīnīsies par Latvijas čempionāta kausu un ieskaites punktiem Latvijas čempionāta kopvērtējuma tabulā. Pašlaik līderis pēc četriem posmiem ir Toms Macuks, otrais - Andris Štendenbergs, trešais - Roberts Justs, kurš pirms divām nedēļām kļuva par Eiropas kausa ieguvēju 65 cm3 klasē. Vismazākā - 50 cm3 - klase cīnīsies par "IK Auseklis" balvām, savukārt 50 cm3 un 90 cm3 kvadru klase - par "Auto plus" balvām. Kvadru 90 cm3 klase dalās "sport" un "super sport" klasē, kurā mazie sportisti brauc ar Latvijā izgatavotiem sporta kvadricikliem.
Svētdien, lai arī būs pārstāvētas tikai četras klases, startēs meistarlīga, sportisti cīnīsies par Latvijas atklātā čempionāta balvām un ieskaites punktiem kopvērtējumā. 85 cm3 A klasē pārliecinošs līderis ir Dāvis Līvs, otrais - Matīss Karro, bet trešais - Baltkrievijas sportists - Jevgēnijs Tiļeckis.
Open klasē pagaidām līderis ir pagājušā gada Latvijas čempions šajā klasē Mārtiņš Aleksandrovičs, otrais - Agris Ļitvinovs, bet trešais - Leons Kozlovskis.
Šajās sacensībās blakusvāģu klase būs bagātīgi pārstāvēta, jo nedēļas nogalē nav Pasaules čempionāta sacensību, tāpēc spēcīgākās Latvijas un kaimiņvalstu ekipāžas būs Latvijas čempionāta sacensībās. Pagaidām līderi blakusvāģu klasē ir brāļi Jānis un Lauris Daideri, otrie - A.Poldsars/ T.Hansars no Igaunijas, arī trešajā vietā pagaidām ir Igaunijas ekipāža - brāļi Lampi. Otrā labākā Latvijas ekipāža - Māris Rupeiks un Haralds Kurpnieks - ir septītajā pozīcijā, savukārt Kristers Serģis un Svens Verbruge - 18., jo viņi ir piedalījušies tikai vienā no četriem posmiem.
11.septembrī Lizuma mototrasē būs pēdējais Baltijas junioru čempionāta posms un tiks noskaidroti Baltijas junioru čempioni katrā motociklu klasē.

Citu datumu laikraksti

  • Kā izvairīties no viltotām latu monētām?

    Kā izvairīties no viltotām latu monētām? Lai cik labi aizsargāta un droša ir kādas valsts, arī Latvijas, nauda, noziedznieki to mēģina viltot.Kā...

  • Cels sporta kompleksu

    Alūksnes pilsētas domes deputāti nolēma atbalstīt Nacionālo bruņoto spēku viceadmirāļa Gaida Andreja Zeibota lūgumu par zemes gabala piešķiršanu...

  • Bērnus rosina zīmēt

    Valsts kultūras pieminekļu aizsardzības inspekcija 2004. gada Eiropas Kultūras mantojuma dienās “100 apdraudētākie kultūras pieminekļi” izsludina...