Nedēļas nogalē kļūs aukstāks

Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas aģentūra sola, ka nedēļas nogalē kļūs aukstāks. Gaisa temperatūra sestdienas un svētdienas naktī būs no -6 līdz -17 grādiem.

Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas aģentūra sola, ka nedēļas nogalē kļūs aukstāks. Gaisa temperatūra sestdienas un svētdienas naktī būs no -6 līdz -17 grādiem.
Naktī uz ceturtdienu nav gaidāmi nokrišņi, gaisa temperatūra būs no -9 līdz -11 grādiem, dienā -4 grādi. Piektdienas naktī sola -7 līdz -8 grādus, dienā snigs, gaisa temperatūra būs -4 līdz -5 grādi.
Aukstāka būs 26.februāra nakts, kad debesis būs apmākušās, iespējami nokrišņi. Pūtīs ziemeļu, ziemeļaustrumu vējš 2 līdz 7 metri sekundē. Gaisa temperatūra būs -16, -17 grādi. Sestdien nesnigs, gaisa temperatūra būs -7, -8 grādi. Arī svētdien pūtīs ziemeļu vējš 2 līdz 7 metri sekundē. Gaisa temperatūra naktī būs tāda pati kā sestdienas naktī. Svētdien dienā snigs, termometra stabiņš rādīs -7, -8 grādus.
Marta pirmajā dekādē lielākajā valsts daļā snigs, dienvidaustrumu vējš 5 līdz 10 metri sekundē, kas brāzmās varētu pieņemties spēkā līdz 15, 17 metriem sekundē.

Citu datumu laikraksti

  • Izveido rokrakstu izstādi

    Alūksnes zonālajā valsts arhīvā ir apskatāma interesanta un savdabīga izstāde “Rokraksti, rokraksti”. Tajā var vērot glītus un skaistus rokrakstus,...

  • Atnākt atpakaļ uz gaismas ceļa

    Ir cilvēki, kurus arī pēc gadiem gribas satikt un parunāties. Pie tādiem pieder arī trapeniete Aira Daktere. Pirmo reizi viņu satiku Apes zonālajā...

  • Nodod projektu publiskai apspriešanai

    Virešu pagasta padome nodevusi publiskai apspriešanai projektu “Virešu pagasta autoceļi. Satiksmes drošības uzlabojumi”.Virešu pagasta padome...