Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Nedēļas notikums

Aleksandra Gira, Malienas pagasta tautas nama vadītāja: - Nedēļas nogalē Malienas pagastā notika pagasta svētki.

Aleksandra Gira, Malienas pagasta tautas nama vadītāja:
- Nedēļas nogalē Malienas pagastā notika pagasta svētki. Svētku pirmajā dienā mums bija tāda atkalredzēšanās ekskursija pa pagastu, kur pārsvarā vecie cilvēki varēja apbraukāt lielākās saimniecības pagasta teritorijā un nobaudīt viņu ražoto produkciju. Bija arī ekskursija uz pagasta padomes māju, kur notiek remonts, bet pēc tam – neliela "pasēdēšana" tautas namā, kur vietējās akordeonistes pavadībā notika kopīga dziedāšana un dejošana.
Nākamajā dienā notika svētku oficiālā atklāšana. Tā kā mums tā ir jauna tradīcija, svētku laikā klātesošie tika iepazīstināti ar šīs tradīcijas nozīmi, kā arī notika īpaša karoga pacelšana. Pēc tam notika vēl viena atklāšana, kur šoreiz atklāts tika pēc Aivas Lielbārdes projekta uzbūvētais atpūtas namiņš, un, ņemot vērā, ka mums bija paredzētas sporta spēles, notika arī pamatskolas jaunā sporta inventāra prezentācija.
Vēlāk arī sākās sporta aktivitātes, kur, manuprāt, piedalījās gandrīz visu vecumu pārstāvji. Tur bija gan nopietnie sporta veidi, kā, piemēram, volejbols, basketbols un futbols, kur šoreiz vīriešiem bija jāspēlē svārkos, gan arī dažādas jautrības stafetes – sievu nešana, skriešana pamperos, otra barošana ar aizsietām acīm un tamlīdzīgi. Bija arī piepūšamās atrakcijas, pēc kurām bērniem vairs neko nevajadzēja.
Runājot par svētkiem, varu teikt, ka man patika pilnīgi viss. Cik zinu, pozitīvi par svētkiem izteikušies arī viesi, kas bijuši sajūsmā, tāpēc beidzot iestājies tāds liels gandarījums par paveikto, jo svētku visu laiku uztraucos, ka tikai kaut kas nenojuktu un viss būtu kārtībā. Tagad jau radušās idejas nākamajiem svētkiem.

Citu datumu laikraksti

  • Līdaka uzbrūk peldētājiem

    Kāds Austrijas ezers slēgts peldētājiem, jo milzīga līdaka ar iesauku Žokļi regulāri kož peldētājiem.Kāds Austrijas ezers slēgts peldētājiem, jo...

  • Copes kalendārs

    15. augusts Aktivitātes mazināsies, bet tas nenozīmē, ka zivis vispār būs kūtras. Vien tāds sīkums palicis kā atrast pareizo ēsmu vai mānekli. Nereti...

  • Bebru medībās veicas

    Alūksnietis Ints Ratseps piedalījies medībās kopš 15 gadu vecuma. Sākumā, protams, gāja dzinējos, bet nu jau 18 gadus viņš ir pilntiesīgs mednieks ar...