Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Nedēļas notikums

Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzijas īstenotā projekta “Dreams and Teams” līderu apmācību grupas līdere Ilva Kļaviņa: Trešdien notika mūsu otrais organizētais sporta pasākums projekta “Dreams and Teams” laikā.

Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzijas īstenotā projekta "Dreams and Teams" līderu apmācību grupas līdere Ilva Kļaviņa:
Trešdien notika mūsu otrais organizētais sporta pasākums projekta "Dreams and Teams" laikā, kas šoreiz tika rīkots speciāli Alūksnes vidusskolas skolēniem. Ideja par šāda pasākuma rīkošanu izskanēja no viņu pašu puses pēc pirmā pasākuma norises, kur Alūksnes vidusskolas pārstāvji bija starp uzaicinātajiem viesiem.
Pasākumā piedalījās vairāk nekā 100 skolēni, sākot no pirmās līdz pat sestajai klasei. Mēs viņiem piedāvājām dažādas stafetes, kā arī rotaļu stūrīti tiem dalībniekiem, kuri nevēlējās sportot, bet darīt kaut ko citu šajā laikā. Bijām uzaicinājuši arī vietējās slavenības no pašu skolas – piecus puišus biatlonistus. Pasākuma laikā mēs viņus intervējām, kas ļoti patika mūsu viesiem.
Šoreiz gan mums neizdevās piesaistīt sponsorus, jo viņi vairs nebija tik atsaucīgi kā iepriekšējā reizē, taču no skolas sociālās darbinieces Dagmāras Meleces mēs pasākuma vajadzībām saņēmām mīkstās mantiņas, kuras dāvinājām kopā ar projekta "Dreams and Teams" krekliņiem.
Lai gan visa gatavošanās notika pēdējā brīdī, mēs ņēmām vērā sava pirmā pasākuma scenāriju un arī šoreiz saņēmām no viesiem pozitīvas atsauksmes. Arī mums pašiem likās, ka kopumā pasākumu izdevās noorganizēt tikpat labi kā pirmajā reizē. Man pat liekas, ka, ja viss tiek darīts pēdējā brīdī, tad cilvēki vairāk koncentrējas uz darbu un sanāk labāks rezultāts.
Kad sāksies vasara un pasākumus varēs rīkot brīvā dabā, tad gan būs jādomā kaut kas pilnīgi jauns, bet es domāju, ka mums izdosies. Tagad tuvākais pasākums mums būs Alūksnes iedzīvotāju forums, kura organizatori lūdza mūsu palīdzību, taču mums ir arī pašiem savas idejas, kas, iespējams, tiks īstenotas vasarā.

Citu datumu laikraksti

  • Copes kalendārs

    27. – 31.marts Labas copes dienas. Lai rosinātu apetīti tādām zivīm kā brekšiem un raudām pilnīgi pietiek, ja trīs pilienus zemeņu vai „tutti -...

  • Ar tērauda lodi veiksme neiemūk krūmos

    Medījot krūmainā apvidū, bieži vien nākas samierināties ar to, ka dzīvnieks pazūd krūmos, jo svina lode, trāpījusi kādam zaram, pēkšņi maina...

  • Kurā vietā Alūksnē?

    Uz 13.martā publicēto jautājumu pareizi atbildējusi tikai Aiva Bondare no Alūksnes. Attēlā bija redzama ēka Alūksnē, Tirgotāju ielā 13.Uz 13.martā...