Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Nevarēs saņemt maksas caurlaides iebraukšanai Pilssalā

Lai arī iebraukšana Alūksnes Pilssalā vienmēr ir bijusi ierobežota un atļauta tikai ar speciālām caurlaidēm, daudzi autobraucēji patvaļīgi šķērso tiltu uz Pilssalu, bojājot tā segumu.

Lai arī iebraukšana Alūksnes Pilssalā vienmēr ir bijusi ierobežota un atļauta tikai ar speciālām caurlaidēm, daudzi autobraucēji patvaļīgi šķērso tiltu uz Pilssalu, bojājot tā segumu.
Alūksnes pilsētas domes izpilddirektors Uldis Ozols norāda, ka maksas caurlaides iebraukšanai Pilssalā šogad vairs nevarēs saņemt.
"Ja būs īpaša nepieciešamība, tad, uzrakstot iesniegumu un iesniedzot to Alūksnes pilsētas domē, izsniegsim bezmaksas caurlaidi. Šādi nosacījumi būs spēkā, līdz šovasar pieņemsim jaunu nolikumu par Pilssalas tilta šķērsošanu," skaidro U. Ozols. Viņš akcentē, ka lieli tilta remontdarbi šogad nav paredzēti. Veiks tikai ikgadējos, neatliekamos remontdarbus.
Alūksnes pilsētas pašvaldības policijas priekšnieks Ardis Tomsons uzsver, ka caurlaidi noteikti ir jānovieto aiz transportlīdzekļa priekšējā stikla. "Nevaru apgalvot, ka pārkāpējus uzmanām 24 stundas diennaktī. Strādājam tik daudz, cik varam izdarīt ar darbaspēku, kas mums ir. Protams, ja pārkāpēju aizturam nozieguma vietā, tad viņu saucam pie administratīvās atbildības. Šogad par šādu pārkāpumu vēl nevienu autobraucēju neesam sodījuši," saka A.Tomsons.

Citu datumu laikraksti

  • Aunam jādodas ārpus mājas

    AUNS. Būsiet garīgi un fiziski iztukšots. Nevēlēsieties pat dzirdēt par darba jautājumiem. Ieteicams šo dienu pavadīt ārpus mājas un iesaistīt...

  • Piedāvā atpūtu dažādām gaumēm

    Lieldienu pasākumi. 19.aprīlī pulksten 22.30 Alūksnē, atpūtas klubā "Jolanta" – Lieldienu dejas un konkursi "Ar un par olām" kopā ar DJ Uruli un...

  • Līķauts ir liecība par augšāmcelšanos

    Daudzi cilvēki vēl joprojām ar neticību vēro līķautu, kas glabājas Turīnā. Ja pasaule spēj pieņemt cilvēka mokas - šaustīšanu un krustā sišanu, tad...