Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

No rīta uzsmaidiet sev, saulei un lietus lāsēm

"Vienmēr uzsmaidiet tam, kam noteikti varat uzsmaidīt," saka sertificēta Tautas dziedniece Rita Averāte no Smiltenes, kura spēj enerģētiski attīrīt telpu, pat ja tajā spokojas, atbrīvo no tieksmes pēc alkohola, dziedina dzīvniekus.

"Vienmēr uzsmaidiet tam, kam noteikti varat uzsmaidīt," saka sertificēta Tautas dziedniece Rita Averāte no Smiltenes, kura spēj enerģētiski attīrīt telpu, pat ja tajā spokojas, atbrīvo no tieksmes pēc alkohola, dziedina dzīvniekus. Viņa dodas mājas vizītēs un individuāli ārstē traumas, ginekoloģiskas saslimšanas, saaukstēšanos, "rozi", redzi un citas kaites.
Uz galda - iedegta svece. Tai blakām - burtnīca klientu pierakstam un atsauksmēm. Nelielās telpas vidū - krēsls, bet uz tā - cilvēks ar cerību, ka dziedniece palīdzēs atbrīvoties no kaites.
Dziedniece ar rokām pieskaras pacientam, brīdi tās paturot vienā, tad pārliekot citā viņa ķermeņa vietā. Tā ir divu cilvēku biostrāvu cīņa, kam jādod cerētais rezultāts.
Neapzināmies ārstniecības augu spēku
Dziedniece ļauj strādāt rokām un stāsta par Latvijas laukos sastopamajiem augiem, kam piemīt dziedinošs spēks, tikai cilvēki to neapzinās un neprot izmantot.
"Mēs iznīdējam dadžus, bet vai zinām, ka to ziedu pogaļas dziedina aknas. Pavasaros priecājamies par pieneņu pļavām, bet brīnāmies, ka to sula palīdz atbrīvoties no žults kaitēm. Protams, pieneņu sulas ieguve ir darbietilpīgs process, jo augs ir jāsamaļ. Sulas ieguvei esmu izmantojusi arī tvaicējamo sulu spiedi. Katram augam ir konkrēts pielietojums. Jāatceras patiesība, ka cilvēkam jābūt pacietīgam. Tiem, kam pacietības nav, viss ātri apnīk, viņi izvēlas vieglāko ceļu - uz aptieku, kur iegādājas tabletes vai pulverus. Lai tā būtu. Bet jāatceras, ka jebkura tablete iejaucas cilvēka imūnsistēmā. Akūtos slimību gadījumos izmantojam antibiotikas, bet nezinām, ka arī ievu mizas satur antibiotiskas vielas. Dabā ir daudz antibiotiķu," norāda R.Averāte un atspēko apgalvojumu, ka tikai ar medikamentiem iespējams ātrāk remdēt sāpes, mazināt ķermeņa temperatūru vai citu.
"Jā,lietojot antibiotikas, jūs ātrāk izveseļojaties, bet cik ilgi? Antibiotikas nogalina mikrobus, bet ko tās atstāj vietā? "dziedniece mudina padomāt.
Arī dziedniecība ir bizness
"Būsim godīgi. Ne tikai medikamentu realizācija, arī dziedniecība ir bizness. Par kādu konkurenci šodien runāt, ja pasaulē ir tik daudz slimu cilvēku. Tad, kad Latvijā veselo būs vairāk nekā sirgstošo, dziednieku vidū sāksies konkurence. Jebkurš dziednieks var nodarboties ar kaut ko citu, tāpat kā jebkurš politiķis - ar enerģētiku. Dziedināt nenozīmē tikai atveseļot, bet palīdzēt. Es nesen strādāju ar kādu meiteni, palīdzot viņai nokārtot eksāmenu. Viņa bija paredzējusi komisijas priekšā stāties pulksten 10.00, bet tā nenotika. Meitenei sākās stress un vajadzēja palīdzību. Viņas vietā eksāmenu nekārtoju, bet mazināju satraukumu," saka R.Averāte un stāsta par tiesas procesiem, kuros arī iespējams iedarboties enerģētiski.
"Ir bijuši paradoksi. Cilvēks zina, ka viņam ir "balta" patiesība, bet īstais liecinieks atsakās to apstiprināt. Tādos gadījumos daži izmanto viltus liecinieku. Gadās, ka viltus lieciniekam samaksā, lai viņš melotu. Lai viņš to nespētu, pirms tiesas procesa enerģētiski attīru tiesas norises telpu. Viltus lieciniekam sakāmais sajūk, un viņš izstāsta patiesību. Tas, kurš viltus lieciniekam samaksājis naudu, saniknots, liecinieks pārdzīvo, ka teicis patiesību. Man ir gadījies no tāluma piedalīties tiesas procesā, neļaujot viltus lieciniekam melot. Galvenais ir telpas tīrīšana," stāsta dziedniece, kura uzskata, ka tiesā visiem jāsaka patiesība.
Negribētais noteikti notiks
R.Averāte norāda, ka cilvēkam jāiemācās izjust sevi, jāprot kontrolēt iekšējās sajūtas.
"Bieži vien cilvēki cenšas apgalvot, ka cukura diabēts iedzimst bērniem no vecākiem. Tā nav. Cilvēks pats veicina tā veidošanos. Cukura diabēta sākums meklējams pakrūtē, tā dēvētajā Saules pinumā. Ja mūs kāds nepatiesi aizvaino, kur šo aizvainojumu izjūtam visvairāk? Pakrūtē? Kur krājas lielākais satraukums? Pakrūtē. Aizvainojums ir ārkārtīgi spēcīga enerģijas plūsma, kas veicina dažādas saslimšanas. Pamēģiniet kaut ko ļoti negribēt, tas noteikti agri vai vēlu notiks. Ar domām jūs it kā barojat negribēto. Mēģiniet būt vienaldzīgs. Par jums kāds ir nepatīkami, aizvainojoši un aplami izteicies. Jūs to pārdzīvojat. Tas nav vajadzīgs. Mēģiniet būt vienaldzīgs. Tas palīdzēs," iesaka dziedniece.
Lāstu vajag papildināt
Dziednieku viedokļi par lāsta uzlikšanu vai noņemšanu ir dažādi. Rita Averāte pārliecināta, ka lāsts ir spēcīga enerģija, kas saistīta ar melno maģiju.
"Cilvēki vēršas pie manis un lūdz, lai noņemu viņiem lāstu. Vai to vispār vajag darīt? Es šiem cilvēkiem iesaku: "Papildiniet lāstu!" Daudzi ierodas pie manis, stāsta par lāstu, ko it kā kāds uzlicis pirms gadu desmitiem, un prasa padomu, kā rīkoties. Jautāju, ko tad šis lāsts paredz. Izrādās, tā ietekmē saimniecībai lemta izputēšana. Tad aicinu lāstu papildināt. Cilvēks iesaucas, ka tad, kad viņš sāks saimniekot, saimniecība "ies uz augšu". Tā ir lāsta papildināšana, kad tā enerģiju izmantojam veiksmes nodrošinājumam," stāsta dziedniece.
"Ir gadījumi, kad cilvēks dusmās otram novēl tādu veselību, lai viņš ātrāk nokļūtu zem zemes, tas ir, nomirtu. Nolādētajam iesaku lāstu izpildīt - noziesties ar māliem. Lāstam nav jāpretojas, jo neviens cilvēks nav tik stiprs, lai nesaņemtu nākamo." Rita uzskata, ka pasaulē nav kristāltīru cilvēku.
"Ikviens kādreiz otram ir pateicis taisnību acīs. Kaut ko riebīgu, jo, lūk, arī otrais ir tā rīkojies attiecībā pret mani. Otram cilvēkam sāpēja, bet man - gandarījums. Cilvēkiem nevajag protestēt pret notikumiem, bet tos pieņemt. Protests līdzinās kalnu upei. Pamēģiniet nostāties pret tās straumi. Jūs nenoturēsieties kājās. Cilvēkam jārod atbilde tikai uz vienu jautājumu, ko darīt, kāpēc ar mani tā notiek? Ir jāmeklē izeja, ļaujot strādāt intuīcijai," viņa iesaka.
Katram spokam ir savs uzdevums
Dziedniece atzīst, ka cilvēki ne vienmēr ir tik uzņēmīgi, lai izpildītu viņas norādes, piemēram, par telpas neitralizēšanu pret āderēm, kas, izrādās, jāveic katru vakaru. Viņa stāsta arī par spēju dziedināt dzīvniekus, strādājot ar tiem no attāluma vai pēc fotogrāfijas.
"Ja saimniekam ar lopiņu atgadās ķibele, viņam šķiet, ka vainīgs kaimiņš, kuram ir "ļauna acs". Tomēr ne vienmēr ir pamats tā domāt," bilst Rita. Arī par spokošanos dziedniecei ir viedoklis, īpaši tāpēc, ka viņa spēj attīrīt telpu no spokiem.
"Spoki, kas ir enerģijas sablīvējums, patiesi ir. Spokojas tad, ja kaut kādu iemeslu dēļ enerģija nav nonākusi tai paredzētajā dimensijā. To, ka ir citas dimensijas, mēs zinām. Arī katram spokam ir konkrēts uzdevums. Tas mums kaut ko vēlas pateikt, brīdināt. Visbiežāk cilvēki stāsta, ka spokojas vietās, kur kāds labprātīgi aizgājis no dzīves. Pašnāvība ir apsēstība, kas likusi cilvēkam šķirties no dzīves pirms paredzētā laika. Mums katram ir savs liktenis, kuru diemžēl nevaram izmainīt," uzskata dziedniece.
Arī epilepsiju (krītamā kaite) viņa salīdzina ar apsēstību. No tās ārstēšanas dziedniece atteikusies, lai gan bijuši veiksmīgi mēģinājumi ar to cīnīties.
Strādājot ar cilvēkiem, kam ir atkarība no alkohola, Rita nevienam nesaka, ka nevajag dzert, bet iedarbojas enerģētiski. "Lai atbrīvotos no atkarības, cilvēkam tas jāvēlas. Es šo vēlmi varu enerģētiski spēcināt," pārliecināta Rita.
Dziedniece praksē pārliecinājusies, ka ārkārtīgi liela nozīme ir katra cilvēka gribasspēkam un apziņai, ka tas, ko daru, ir paša labā.
R.Averāte nevienu klientu iekšēji nenosoda. Viņas misija ir cilvēkiem palīdzēt.
Nav tieša spēju pārmantotāja
Ceļu uz dziedniecības kalngaliem, kas tā īsti nav aizsniedzami nekad, Rita gājusi soli pa solim, zinādama, ka vienai radiniecei piemitusi spēja dziedināt.
"Man vienmēr ir paticis raudzīties saulē, acis nesamiedzot. Varbūt tāpēc spēju dziedēt acu kaites. Sākumā biju izbrīnīta, ka rokām piemīt enerģētisks spēks. Par to pārliecinājos nejauši. Atceros, ka paziņa sūdzējās par sāpošu zobu, pieliku rokas, tad centos no tām it kā kaut ko atgrūst. Nezinu kā, bet sāpes biju noņēmusi. Tad, kad man ar vairāku reižu darbu izdevās palīdzēt paralizētam dzīvniekam, kas atguva kustības spējas, sapratu, ka varu palīdzēt arī dzīvniekiem.
Uzlūkojot klientu, kas lūdz palīdzēt, manī it kā ieslēdzas iekšējā redze. Tur, kur cilvēkam ir kāda vaina, es saskatu enerģijas sabiezinājumu. Bieži vien cilvēks pat nezina, ka sāksies iekaisuma process. Tomēr, pirms sāku dziedināt, vispirms klientu uzklausu," stāsta Rita Averāte. Pagājušajā vasarā, kad viņai iekodusi ērce, dziedniece nepieļāvusi domu, ka tā varētu būt inficēta. Tobrīd viņa uz sevis pārbaudījusi arī kāda auga dziedinošo spēku, tāpēc slimības procesa sākumu atstājusi bez ievērības.
"Gammaglobulīnu injicēt bija par vēlu, tāpēc sāku strādāt pati ar sevi. Nebija viegli cīnīties ar ērču encefalītu. Lai gan ir pagājis gandrīz gads, tā sekas vēl nedaudz jūtamas," stāsta dziedniece.
Šodien mums piedāvā dažādas Austrumu pasaulē aizgūtas patiesības un metodes, iesaka, kur dzīvoklī novietot galdu, kur gultu, kā rīkoties konkrētā situācijā un tamlīdzīgi, tomēr Rita Averāte uzskata, ka galvenais ir prast izmantot to, kas ir mums pašiem.
"Mums ir viss, lai mēs dzīvotu labi un būtu veseli, bet no citu zemju gudrībām pieņemtu to, kas ir pieņemams," saka dziedniece.
***
Dziedniece iesaka
Domājiet to, ko jums konkrētajā brīdī gribas domāt. Tad izseciniet, vai, tā domājot, jūs sev patīkat. Ja patīkat, rīkojieties! Bet galvenais - mīliet sevi!

Citu datumu laikraksti

 • Upe

  - Man jau nav kam zemi art un ecēt. - Vai kāds saimnieks padzina? - Dārta jau vēstkārīgi taujā.19. - Man jau nav kam zemi art un ecēt. - Vai kāds...

 • Arvien vairāk bērnu mācās katoliskās baznīcas skolās

  Pēdējā laikā novērojams skolēnu skaita pieaugums, kuri vēlētos mācīties katoļu skolās.Pēdējā laikā novērojams skolēnu skaita pieaugums, kuri vēlētos...

 • Eiropā no pensijām nodokļus atvelk vēl nežēlīgāk

  - Vai Eiropas Savienības dalībvalstīs no pensijām atvelk nodokļus?- Vai Eiropas Savienības (ES) dalībvalstīs no pensijām atvelk nodokļus? - Jā,...

 • Upe

  - Piedod, Dārt’, es tā negribēju! - Jānis teic un nodur skatienu, - nudie’ negribēju!17. - Piedod, Dārt’, es tā negribēju! - Jānis teic un nodur...

 • Akmens var pasargāt no ļaunas acs

  Akmeņi (dārgakmeņi, minerāli, pusdārgakmeņi, kristāli) pilda ne tikai talismanu funkciju, bet iedarbojas arī uz cilvēka veselību (piemēram, mazina...

 • Ja pēc svētkiem pāri palicis siers

  Laikā starp Jāņiem un Pēteriem, kad vēl no līksmās un lustīgās svinēšanas ir pāri palicis kāds siera ritulis, sevi un draugus var pacienāt ar...