Nofotografē savu putnu!

Gatavojoties tradicionālajām Putnu dienām aprīlī, Latvijas Dabas muzejs aicina putnu un dabas fotogrāfus amatierus piedalīties ikgadējā fotokonkursā "Mans putns".

Gatavojoties tradicionālajām Putnu dienām aprīlī, Latvijas Dabas muzejs aicina putnu un dabas fotogrāfus amatierus piedalīties ikgadējā fotokonkursā "Mans putns".
Konkurss veidots sadarbībā ar Latvijas Ornitoloģijas biedrību (LOB) un žurnālu "MMD".
Konkursā aicināts piedalīties ikviens, kuram jau ir fotogrāfijas ar putniem vai tās vēl tikai taps. Dalībnieku vecums nav ierobežots. Darbi tiks vērtēti trijās vecuma kategorijās - bērni, jaunieši un pieaugušie.
Uzvarētāju apbalvošana notiks Latvijas Dabas muzejā 2.aprīlī pulksten 13.00. Uzvarētājiem paredzētas balvas no Latvijas Dabas muzeja, LOB, žurnāla "MMD", kā arī izbrauciens ar Jūras spēku kuģi pa Rīgas jūras līci ar putnu vērošanu ornitologu vadībā 6.aprīlī pulksten 12.00.
Konkursantu darbi būs apskatāmi izstādē "Mans putns" Latvijas Dabas muzejā no 6. līdz 30.aprīlim. Labākie darbi tiks publicēti arī žurnālā "MMD", "Putni Dabā" un Latvijas Dabas muzeja mājas lapā internetā.
Fotokonkursa nolikums pieejams mājas lapā internetā (www.dabasmuzejs.gov.lv). Iesniegšanas termiņš - 27.marts.
Pagājušajā gadā 70 autori konkursam iesūtīja 198 fotogrāfijas, 2003.gadā - vairāk nekā 130 fotogrāfijas 64 dalībnieki. Jaunākajam dalībniekiem bija tikai 6 gadi, vecākajam - 68 gadi.

Citu datumu laikraksti

  • Probācijas dienesta funkcijas

    Izvērtēšanas ziņojumu sniegšana par probācijas klientu.Izvērtēšanas ziņojumu sniegšana par probācijas klientu. Tā nepieciešama, kad lemj jautājumu...

  • Invalīdu biedrība svinēs Lieldienas

    Alūksnes rajona Invalīdu biedrība jau gatavojas Lieldienu pasākumam, kas 19.martā risināsies Alūksnes tautas namā.Alūksnes rajona Invalīdu biedrība...

  • Pieņem projektus mežaudžu atjaunošanai

    Vakar Lauku atbalsta dienests sāka pieņemt projektu pieteikumus jaunajā Eiropas Lauksaimniecības virzības un garantiju fondā mežsaimniecības...