Nomaina logus „Pienenītē”

Alūksnes pirmsskolas izglītības iestādē „Pienenīte” šogad pirms Ziemassvētkiem nomainīti pēdējie vecie koka logi pret jaunām mūsdienīgām stikla paketēm.

Alūksnes pirmsskolas izglītības iestādē "Pienenīte" šogad pirms Ziemassvētkiem nomainīti pēdējie vecie koka logi pret jaunām mūsdienīgām stikla paketēm.
Kopumā bērnudārza ēkā tika mainīti vienpadsmit logi, un šobrīd pirmsskolas izglītības iestādē tie ir nomainīti pilnībā. Iepirkumā tika izvēlēta viena no divām pieteikumus iesniegušajām firmām – SIA "NT Apgāde", kuras piedāvājums bija izdevīgāks. Pirmsskolas izglītības iestādes vadītāja Ārija Driņina ļoti atzinīgi vērtē būvfirmas rūpīgo un kārtīgo darbu.
"Logu maiņa notika visu sešu grupu telpās. Jaunus logus ieguva četras otrā stāva garderobes, mazbērnu, jaunākās, vidējās un sagatavošanas grupu telpas. Esmu gandarīta, ka to izdevās izdarīt īsā laikā, lai audzēkņiem un darbiniekiem būtu pēc iespējas mazāk problēmu. Logi tika atvesti piektdienas vakarā. Jau brīvdienās meistari bija nomainījuši jau divu grupu telpu logus. Kamēr tika veikta logu maiņa un iekšējā apdare, bērni no šīm grupām uzturējās kopā ar citu grupu bērniem. Ļoti priecājos, ka audzēkņu vecāki bija saprotoši par šīm nelielajām neērtībām, ar kurām vajadzēja samierināties īsu laiku," saka Ā.Driņina.
Lielākā daļa logu pirmsskolas izglītības iestādei nomainīti pirms diviem gadiem, tāpēc vadītāja atzīst, ka bijusi ļoti laba iespēja salīdzināt gaisa temperatūras starpību telpās, kur logi nomainīti un kur tie vēl bija iepriekšējie. Nākamais nepieciešamais darbs izglītības iestādē apstākļu uzlabošanai ir iekšējā apgaismojuma renovācija, tāpat arī siltuma nodrošināšanai nepieciešama radiatoru maiņa.

Citu datumu laikraksti

  • Reta veiksme - uzreiz divi lūši

    Tās bija neparastas medības. Vienā dienā Alūksnes rajona mežos tika nomedīti pieci lūši.Tās bija neparastas medības. Vienā dienā Alūksnes rajona...

  • Viltotas irbītes

    Brieža, aļņa vai mežacūkas gaļu sagatavo cepšanai — noņem cīpslas, plēves, sagriež šķēlēs un izklapē. Speķīti un kūpināto sieru sagriež mazos...

  • Copes kalendārs

    19. decembris. Teicama copes diena, par ēsmu interesi izrādīs visu zivju sugas, kas nav devušās ziemas miegā.19. decembris. Teicama copes diena, par...