Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Nosauc godprātīgāko un uzticamāko policijas darbinieku!

Izsludināta akcija "Policists, kuram uzticos", tās mērķis ir apzināt un godināt tos policijas darbiniekus, kas ieguvuši lielāko sabiedrības uzticību un atzinību, kalpojot sabiedrībai.

Izsludināta akcija "Policists, kuram uzticos", tās mērķis ir apzināt un godināt tos policijas darbiniekus, kas ieguvuši lielāko sabiedrības uzticību un atzinību, kalpojot sabiedrībai. Akcijā drīkst balsot visi Latvijas iedzīvotāji, izņemot policijas darbiniekus.
"Iedzīvotāji akcijā varēs balsot līdz 24.decembrim. Aizpildītās anketas iesniedzamas, nosūtot vēstuli pa pastu Iekšlietu ministrijai, Raiņa bulvārī 6, Rīgā, LV 1050, akcijai "Policists, kam uzticos". Tāpat iespējams nobalsot Iekšlietu ministrijas interneta mājas lapā (http://www.iem.gov.lv), kā arī Valsts policijas interneta mājas lapā (http://vp.gov.lv)," informē Iekšlietu ministrijas Preses un sabiedrisko attiecību departamenta preses centra vadītāja Laura Karnīte.
Akcijas rezultātus apkopos līdz 10.janvārim. Katram balsotājam ir tiesības iesniegt tikai vienu anketu, atdodot balsi par vienu policijas darbinieku. Par derīgām atzīs tikai tās anketas, kurās būs norādīts iesniedzēja vārds, uzvārds, personas kods, dzīvesvieta, kontaktinformācija, kā arī raksturota policijas darbinieka attieksme saskarsmē ar iedzīvotājiem, minot konkrētus gadījums.
Nolikums paredz, ka nepieņems balsis par policijas pārvalžu priekšniekiem un viņu vietniekiem, jo akcijas mērķis ir noskaidrot un izteikt atzinību ierindas policistiem. Par akcijas uzvarētājiem atzīs pa vienam policijas darbiniekam no katras Latvijas pilsētas un rajona policijas pārvaldes, par kuriem būs iesniegtas visvairāk derīgas anketas.
Uzvarētājus iekšlietu ministrs M.Gulbis apbalvos ar goda rakstu un balvu. Veicināšanas balvas piešķirs arī trim interesantāko anketu autoriem.

Citu datumu laikraksti