Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Noskaidros skolas stiprāko zēnu

Jaunannas pamatskolas pedagogi un skolēni Lāčplēša dienā dosies uz Ezeriņu kapiem, lai aizdegtu sveces Lāčplēša Kara ordeņa kavaliera, kādreizējā jaunannieša Aleksandra Ķestera piemiņas vietā.

Jaunannas pamatskolas pedagogi un skolēni Lāčplēša dienā dosies uz Ezeriņu kapiem, lai aizdegtu sveces Lāčplēša Kara ordeņa kavaliera, kādreizējā jaunannieša Aleksandra Ķestera piemiņas vietā. Šī diena viņiem ir īpaša, jo ceturto gadu A.Ķestera mazdēls Andris ir skolas mecenāts.
"5. līdz 9.klases zēniem 11.novembrī būs sporta diena, viņiem būs jāsacenšas svaru stieņa celšanā, šautriņu mešanā, šaušanā, skriešanā, jāmet basketbola soda metieni un jāgrūž pildbumba. Tādējādi noskaidrosim skolas stiprāko zēnu," stāsta Jaunannas pamatskolas skolotāja Irēna Maļceva.
A. Ķesteris ir atgriezies Jaunannā, ieguvis īpašumā no vectēva mantoto zemi un vasarās dzīvo Jaunannā. "Kanādā viņš vāc līdzekļus, lai atbalstītu mūsu skolu. Par šo naudu skolai esam iegādājušies daudz noderīgu lietu, piemēram, datorklasē izveidojām interneta iekšējā tīkla saslēgumu," stāsta Jaunannas pamatskolas direktore Līga Toka - Čevere.
"Šogad kopā ar Andri Ķesteri esam iecerējuši īstenot mācību apmaiņas braucienu. Tā laikā viens Jaunannas pamatskolas skolēns apmēram nedēļu pavadīs Kanādā, bet viens Kanādas skolēns - Jaunannā. Kanādieši mūsu bērnam apmaksās ceļa izdevumus uz šo valsti un dzīvošanas izdevumus. Šajā laikā audzēknis varēs iepazīt Kanādu un tās skolēnus. Savukārt arī mēs Jaunannā uzņemsim arī vienu bērnu, kuram apmaksāsim tikai dzīvošanas izdevumus," atklāj direktore.
Viņa domā, ka gaidāmais brauciens bērniem ir stimuls labi mācīties, jo uz Kanādu varēs doties tas audzēknis, kam būs vislabākās sekmes mācībās, kas būs aktīvs sabiedriskajā dzīvē un uzrādīs pozitīvus rezultātus arī citās jomās. Kurš tas būs, noskaidrosies 2003./2004.mācību gada beigās.
Savukārt 18.novembrī skolā būs pasākums "Mazs bij" tēva novadiņ"is", kuru organizēs pamatskola sadarbībā ar citām pagasta iestādēm. "Aicinām bērniem mājās apzināt senlaicīgās lietas, lai no tām varētu izveidot izstādi," saka L.Toka - Čevere.

Citu datumu laikraksti