Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Noslēdzies konkurss “Hokejs 2003”

Noslēdzies kārtējais Pasaules čempionāts hokejā, kurā spraigā finālspēlē starp Zviedrijas un Kanādas izlasi, uzvaru izcīnīja Kanādas izlase.

Noslēdzies kārtējais Pasaules čempionāts hokejā, kurā spraigā finālspēlē starp Zviedrijas un Kanādas izlasi, uzvaru izcīnīja Kanādas izlase.
Kā zināms, ar šīm izlasēm Latvijas izlase spēlēja vienā apakšgrupā. Latvijas izlase, izcīnot trīs uzvaras sešās spēlēs, noslēgumā ierindojās augstajā devītajā vietā. Līdzjutēji ar šo čempionātu var būt apmierināti, jo devītajā vietā pasaulē nav neviena Latvijas sporta spēļu komanda! Varbūt līdzjutēji cerēja uz labāku spēli pret Šveici.
Šis Pasaules čempionāts bija pateicīgs prognozētājiem, jo lielu pārsteigumu nebija, ja neņemam vērā ASV izlases zemo vietu.
Spēlēs ar Latvijas izlases piedalīšanos vienu pareizu rezultātu izdevās uzminēt Aivaram Treijam. Latvijas izlases iekļūšanu nākamajā kārtā bija paredzējuši lielākā daļa konkursa dalībnieku. Par rezultatīvāko hokejistu mūsu izlasē galvenokārt domas dalījās starp Ciprusu, Romanovski un Panteļejevu, bet nekļūdījās tie, kas uzticējās NHL profesionālim Kārlim Skrastiņam, kura veiksmīgā spēle palīdzēja Latvijas izlasei izcīnīt tik augstu vietu.
Latvijas izlases izcīnīto uzvaru skaitu pareizi atminējuši daudzi dalībnieki, bet izcīnīto vietu pareizi atminējuši Māris Randa, Andis Pops un Andris Zeltiņš, pārējie dalībnieki gribēja redzēt Latvijas izlasi spēlējam ceturtdaļfinālā.
Arī nosaucot labāko sešnieku, tikai retajam izdevās uzminēt kādu no labākā sešnieka komandām pareizā secībā. Pa divām pareizām atminētajām vietām ir Dainim Šveicam. Gandzīz visi ir pareizi noteikuši trīs komandas, kurām bija jāsadala 13. līdz 16.vieta, bet kā ceturto minēja Dānijas izlasi, kurai savā vietā izdevās atstāt ASV izlasi.
Tikai Dainis Šveics zināja, ka čempionāta rezultatīvākais spēlētājs spēlēs Slovākojas izlasē, bet komandu, kam būs vismazāk soda minūšu, pareizi ir atminējuši Andris Zeltiņš un Vladimirs Hatilovs.
Nosaucot labākos turnīra spēlētājus - divas pareizas atbildes bija Ilzei Zeltiņai.
Apkopojot prognozes - labākos rezultātus ir uzrādījuši: Vladimirs Hatilovs (Alūksne) -15 punkti, Dainis Šveics (Alūksnes MSB) - 13 punkti, Andris Zeltiņš (Ape) - 12 punkti, Andis Pops (Ape) un Raivis Kalniņš (Gaujiena) - 11 punkti.
Saskaitot punktus kopā iegūstam šādus rezultātus:
1. Andis Pops (Ape) - 43 punkti.
2. Andris Zeltiņš (Ape) - 42 punkti.
3. Vladimirs Hatilovs (Alūksne) - 41 punkts.
4. - 5. Rinalds Pjuss (Veclaicene) - 40 punkti.
4. - 5. Ilze Zeltiņa (Ape) - 40 punkti.
6. Ināra Pakere (Mālupe) - 34 punkti.
7. Raivis Kalniņš (Gaujiena) - 33 punkti.
8. Jānis Marķitāns (Alūksne) - 31 punkti.
9. Dainis Šveics (Aluksnes MSB) - 13 punkti.
10. Aivars Treija ( Alūksne) - 9 punkti.
11. Māris Randa (Alūksne) -7 punkti.
Pirmo trīs vietu ieguvējus apbalvos ar piemiņas balvām, kuras var saņemt laikraksta "Alūksnes Ziņas" redakcijā - Alūksnē, Lielā Ezera ielā 5.
Apsveicam uzvarētājus un paldies par piedalīšanos konkursā!

Citu datumu laikraksti

 • Upe

  - Mamm, es redzēju nelabu sapni! - viņš vēl samiegojies, raudādams teic.2. - Mamm, es redzēju nelabu sapni! - viņš vēl samiegojies, raudādams...

 • Nav pasaulē vietas, kur nebūtu ukraiņu

  Ukraiņu vēsture Latvijā sākas aptuveni 19.gadsimtā. Pirms 1. pasaules kara ukraiņu diaspora nav bijusi liela - aptuveni trīs līdz četri tūkstoši...

 • Policija imformē

  Iet bojā vīrietis. Ugunsdzēsēji 12.maijā informējuši policiju, ka Pededzes pagastā ugunsgrēkā gājis bojā 1953.gadā dzimis vīrietis.Iet bojā...

 • Vai līki gurķi būs jāizmet?

  Runājot par ES uzliktajiem ierobežojumiem dārzeņu audzētājiem, visvairāk piemin standartu gurķim, kas Eiropas Savienībā nedrīkstēšot būt līks.Runājot...

 • Ar ko ES atšķiras no PSRS?

  Abām savienībām ir zināma līdzība: Padomju Savienībā bija 15 republikas, Eiropas Savienībā ir 15 dalībvalstis.Abām savienībām ir zināma līdzība:...

 • Upe

  "Apsīšu" mājas grimst ziemas vakara krēslā, taču tās logos neatspīd ne mazākais gaismas stariņš, kas vēstītu par to, ka mājās būtu kaut viena dzīva...