Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Notiek "Horizonta" otrā kārta

Gaujienā notika orientēšanās sporta seriāla "Horizonts" otrā kārta. Meža trasēs Viestura Dandena izliktos kontrolpunktus meklēja 117 orientieristi - tieši tikpat, cik pirms nedēļas pirmajā kārtā Apē.

Gaujienā notika orientēšanās sporta seriāla "Horizonts" otrā kārta. Meža trasēs Viestura Dandena izliktos kontrolpunktus meklēja 117 orientieristi - tieši tikpat, cik pirms nedēļas pirmajā kārtā Apē.
"Vairs nebija sniega, un bezlapu laiks ļāva priecāties par dabas veidoto relfjefu. Gaujas krastos un gravās interesanti izveidotā trase prasīja no dalībniekiem gan spēku, gan prasmi izvēlēties īsto ceļu kontrolpunktu sasniegšanā." Vērtē sacensību galvenais tiesnesis un Gaujienas jaunās orientēšanās kartes autors Vilnis Veļķeris.
Sacensībās parādās arvien jaunu dalībnieku vārdi, šoreiz alūksniešiem, gulbeniešiem, valcēniešiem un grundzāliešiem pievienojās orientieristi no Smiltenes un Balviem. Jaunums ir marķētas distances V8 un S8, kur pirmās iemaņas orientēšanās sportā var iegūt visjaunākie dalībnieki. Gaujienas sacensību kārtā no Alūksnes rajona sportistiem vislabāk savās grupās veicās Sanitai Vilciņai, Margitai Grīnbergai, kuras startēja individuāli, Ārijai Bertukai (Alūksnes poliklīnika), Evijai Leoskai (Gaujienas ģimnāzija) un Līgai Ločmelei (Jaunanna). Uzvaru jau otrajās sacensībās pēc kārtas un vērtīgos 1000 punktus savam šāgada rēķinam pievienoja māsas Elīna un Linda Salakas.
Vīru konkurencē no mūsējiem uzvarēja Arvis Rubenis (Zemessardze), Gunārs Eglītis (Jaunalūksne), Atis un Toms Dandeni, Rolands Ozoliņš (Gaujienas ģimnāzija), Jānis Veļķeris (Alūksnes "Sprīdītis"). Ar sacensību rezultātiem var iepazīties internetā (htpp://www.aluksne.lv/horizonts).
Nākamā kārta notiks 29.aprīlī Kalnadruvās, četrus kilometrus no Alūksnes, starts pie Veistera ezera. Šīs kārtās rīkotājs būs Uldis Vērdiņš.

Citu datumu laikraksti

  • Aunam jādodas ārpus mājas

    AUNS. Būsiet garīgi un fiziski iztukšots. Nevēlēsieties pat dzirdēt par darba jautājumiem. Ieteicams šo dienu pavadīt ārpus mājas un iesaistīt...

  • Piedāvā atpūtu dažādām gaumēm

    Lieldienu pasākumi. 19.aprīlī pulksten 22.30 Alūksnē, atpūtas klubā "Jolanta" – Lieldienu dejas un konkursi "Ar un par olām" kopā ar DJ Uruli un...

  • Līķauts ir liecība par augšāmcelšanos

    Daudzi cilvēki vēl joprojām ar neticību vēro līķautu, kas glabājas Turīnā. Ja pasaule spēj pieņemt cilvēka mokas - šaustīšanu un krustā sišanu, tad...