Notiek izšķirošās volejbola spēles

Ziemeru pamatskolas sporta zālē šodien notiek rajona volejbola turnīra ceturtdaļfināla spēles vīriešu komandām, bet rīt Alūksnes ģimnāzijas zālē - fināls vīriešu un sieviešu konkurencē.

Ziemeru pamatskolas sporta zālē šodien notiek rajona volejbola turnīra ceturtdaļfināla spēles vīriešu komandām, bet rīt Alūksnes ģimnāzijas zālē - fināls vīriešu un sieviešu konkurencē.
Iepriekšējās nedēļas nogalē Trapenē cīņu uzsāka sievietes. Pirmajā spēlē noskaidrojās, ka par čempiona kausu cīnīsies Alūksnes un Trapenes komanda. Savukārt par 3.-4.vietu spēlēs Apes un Jaunlaicenes volejbolistes. Ziemeru sporta zālē turpinājās vīru spēles. Turnīra līderu - trapeniešu - un jaunākās komandas "Ozoli" spēles rezultāts nepārsteidza - 3:0 (25:18, 25:19, 25:10). "Cīņa starp "Ķiploka" un "Ašukalna" volejbolistiem izšķīra vietu sadalījumu turnīra galvgalī. Uzvarot tajā, "Ašukalns" nodrošināja vietu pirmajā divniekā un pusfinālā. "Ķiploka" vīri neparādīja cerēto spēli, jo komandas līderi bija noguruši pēc cīņām Austrumlatvijas reģionālajā volejbola čempionātā," vērtē turnīra direktors Guntars Freijs.
Jaunlaicenes un Alūksnes komandas spēle ar rezultātu 3:1 (23:25, 25:18, 25:18, 29:27) parādīja, ka līderu komandām mierīgi justies neļaus jaunlaicenieši. Viņi Mārtiņa Meistera vadībā nolēmuši cīnīties par medaļām. Savukārt alūksnieši apliecina, ka nedomā piekāpties. SIA "AEC" volejbolisti parādīja čempionātā labāko spēli, taču tas nebija pietiekami, lai uzvarētu alūksniešus. Spēles rezultāts - 2:3 (26:28, 25:16, 27:29, 25:14, 12:15). Divu Jaunlaicenes komandu savstarpējā spēlē pārliecinoši uzvarēja pieredzējušākie volejbolisti, kas ar 3:0 (25:11, 25:21, 25:21) pārspēja komandu "Ozoli".
3.kārtas labākie spēlētāji ir Kaspars Spirks un Rinārs Teters ("Ašukalns"), Andris Rieksts (Jaunlaicene), Jānis Kukličs (Alūksne). Spēles tiesāja Aivars Bebris, Jānis Bauers, Egons Silirovs.

Citu datumu laikraksti

  • Skrodera amats palīdz iepazīt šejieniešus

    Mājās uz galda novietota Nemitīgās palīdzības Dievmātes fotogrāfija. Apkārt valda ideāla kārtība - neraksturīga vīrietim, kas mūža nogalē saimnieko...

  • Politiskie vēji pagaidām pieklusuši

    Latvijas politiskā dzīve pagājušās nedēļas laikā bija mierīga. Nemanīja ne krievu valodas aizstāvju aktivitātes, ne kreisā politiskā spārna...

  • Alūksnē svinēs Eiropas dienu

    Valsts galvenās kultūras inspektores Alūksnes rajonā Astrīdas Bēteres projekts “Ar mums sākas Eiropa” saņēmis Kultūrkapitāla fonda finansiālu...