Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Notiks augstskolas organizēts konkurss “Es būšu skolotājs”

Alūksnē 9.aprīlī Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības augstskolas organizētajā konkursā "Es būšu skolotājs" piedalīsies astoņi vidusskolēni.

Alūksnē 9.aprīlī Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības augstskolas (RPIVA) organizētajā konkursā "Es būšu skolotājs" piedalīsies astoņi vidusskolēni.
RPIVA Alūksnes filiāles vadītāja Anita Pētersone informē, ka konkursa dalībnieki ir dažādu Alūksnes rajona skolu 11. un 12.klašu skolēni, kas katrs vadīs mācību stundu izraudzītajā priekšmetā 20 minūšu garumā.
Konkurss noritēs Alūksnes sākumskolā. Būs arī jāatbild uz intervijas jautājumiem par kultūru, zinātni un skolu.
"Šie jaunieši patiešām vēlas kļūt par skolotājiem, jo, piedaloties šajā konkursā un iegūstot maksimālo vērtējumu, ir iespēja iekļūt bezmaksas studentu budžeta grupās pilnā laika studijās. Bet tad sevi vispirms būs jāpierāda finālkonkursā, kas 27.aprīlī notiks Rīgā," saka A.Pētersone.
Alūksniešiem šajā ziņā jau ir pozitīva pieredze, jo pērn vakarskolas absolvente Diāna Berkule sekmīgi startēja konkursā "Es būšu skolotājs" un automātiski kļuva par studenti, apgūstot psiholoģijas skolotājas specialitāti.

Citu datumu laikraksti

  • Jādzied, kad ir priecīgi, skumji vai bailes

    Pēc vairāk nekā pusotru stundu ilguša koncerta mazpilsētas kultūras centrā Marija joprojām ir moža.Pēc vairāk nekā pusotru stundu ilguša koncerta...

  • Gudrs kā Podnieka suns

    Alūksnes un Gulbenes fotocentra īpašnieks Jānis Podnieks apgalvo, ka sešdesmito gadu vidū Liepnas pusē šis teiciens bija daudzu mutēs, "pielipa"...

  • Pāreja uz D vitamīnu un... ozonu

    Vasaras laiku, pabīdot pulksteņa rādītājus stundu uz priekšu, pirmoreiz – Pirmā pasaules kara sākumā – noteica Vācija, Lielbritānija, Īrija un...