Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Notiks Olimpiskā skrējēju diena

Latvijas Olimpiskā komiteja 7.jūnijā jau 12.reizi Rīgā, Kronvalda parkā pie Kongresu nama, rīkos Olimpisko skrējēju dienu.

Latvijas Olimpiskā komiteja (LOK) 7.jūnijā jau 12.reizi Rīgā, Kronvalda parkā pie Kongresu nama, rīkos Olimpisko skrējēju dienu. Skrējiens sāksies pulksten 11.00 un ilgs līdz pulksten 15.00. Pie Kongresu nama īpaši gaida aktīvas un sportiskas ģimenes, kas vēlas veselīgi pavadīt brīvo laiku.
Pieteikumus sacensībām tautas un meistaru klasēs pieņems 6.jūnijā Latvijas Olimpiskajā komitejā, Elizabetes ielā 49, no pulksten 16.00 līdz 18.00, arī pasākuma vietā pirms starta no pulksten 10.00 līdz 11.00 vai pa e-pastu ([email protected]) līdz 6.jūnijam. Sīkāka informācija internetā (www.olimpiade.lv).
Pasākuma laikā visi skriet gribētāji bez vecuma ierobežojumiem aicināti startēt viņiem piemērotākajā "Tautas klases" distancē. Dalībnieki, izvērtējot fizisko sagatavotību, varēs izvēlēties distances garumu no viena līdz astoņiem kilometriem.
Katrs skrējiena dalībnieks saņems Starptautiskās Olimpiskās komitejas prezidenta Žaka Roges parakstītu sertifikātu, bet pirmie 800 dalībnieki, kuri būs laikus reģistrējušies un veikuši distanci piecu un vairāk kilometru garumā, saņems T-kreklus ar Olimpiskās Skrējēju dienas simboliku.
Vienlaikus Kronvalda parkā notiks Olimpiskais bērnu zīmējumu konkurss. Bērniem un viņu vecākiem būs izdevība piedalīties dažādās trakulīgās stafetēs un atrakcijās, kā arī testēt sporta apavus.
Savukārt "Olimpiskajā zinību alejā" skrējiena dalībnieki un atbalstītāji varēs pārbaudīt zināšanas par Olimpiskās kustības vēsturi, kā arī tikties un saņemt autogrāfus no slavenākajiem olimpiešiem.
Kā katru gadu arī šogad sacensību dalībniekiem būs skrējiens arī "meistarības grupā", kurā piedalīsies spēcīgākie Latvijas skrējēji, sporta skolu un klubu audzēkņi. Notiks arī skrējiens olimpiešiem un Olimpiskās kustības atbalstītājiem.
Olimpiskā skrējēju diena visā pasaulē notiek kopš 1987.gada.
Šādi Starptautiskā Olimpiskā komiteja (SOK) aicina visu pasaules valstu Nacionālās Olimpiskās komitejas atzīmētu SOK dzimšanas dienu.
Šogad SOK atzīmēs jau 109. pastāvēšanas gadadienu. Latvijā skrējienu organizē kopš 1992.gada.

Citu datumu laikraksti

 • Upe

  Tad ieliek tīrā māla bļodiņā vēl krietni karsto biezputru, iespiezdama tajā kārtīgu sviesta pikuci.7. Tad ieliek tīrā māla bļodiņā vēl krietni karsto...

 • Par ebreju var ne tikai piedzimt, bet arī kļūt

  Ebreju pastāvīgā apmešanās Latvijā sākās 16.gadsimtā Kurzemes hercogistē. Tie bija izglītoti cilvēki - tirgotāji, finansisti, ārsti, advokāti.Ebreju...

 • Nākamgad kalendārā iekļaus 12 jaunus vārdus

  No nākamā gada kalendārā iekļaus 12 jaunus vārdus, kuru īpašnieki varēs svinēt vārdadienas.No nākamā gada kalendārā iekļaus 12 jaunus vārdus, kuru...

 • Upe

  - Labs rīts, šomāt, es nācu nedienas spiesta. Tev, Dārtiņ, tā zināšana par lopiem lielāka. Manai Pienenei kāda liga gadījusies!6. - Labs rīts, šomāt,...

 • Rīcības komiteja pārrunā norisi

  Šonedēļ Alūksnes pilsētas domē bija Uzņēmēju dienu rīcības komitejas tikšanās, kurā pārrunāja Alūksnes Uzņēmēju dienu norisi.Šonedēļ Alūksnes...

 • Ir gandarīti par piedalīšanos Alūksnes Uzņēmēju dienās

  Nodarbinātības valsts dienesta filiāles Alūksnes centra vadītāja Zinaīda Jegorova atzīst, ka centra darbinieki bija priecīgi par uzaicinājumu...