Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Novada konkursā apliecina prasmi dejot

Alūksnes Bērnu un jauniešu centra aerobikas deju grupas "Solo" dalībnieces ieguvušas vienu no trim godalgotām vietām Vidzemes novada ritmikas, aerobikas un klasiskās dejas konkursā "Dejas brīnums".

Alūksnes Bērnu un jauniešu centra aerobikas deju grupas "Solo" dalībnieces ieguvušas vienu no trim godalgotām vietām Vidzemes novada ritmikas, aerobikas un klasiskās dejas konkursā "Dejas brīnums". Cēsīs 32 kolektīvu konkurencē diplomus un balvas saņēma trīs kolektīvi.
"Deju grupas vērtēja žūrija, kurā bija Latvijā pazīstami aerobikas un deju speciālisti. Mums diploms piešķirts par veiksmīgāko dejas horeogrāfiju un tehnisko izpildījumu. "Močī. Močī!" dejojām hip-hop stilā, bet otra bija aerobikas deja - "Es dejoju to, kas man patīk". Meitenēm ir jauni tērpi, kas, protams, radīja labu vizuālo iespaidu. Viņas pašas izdomāja tērpu modeļus no sarkana un melna auduma, ko iegādājās centrs," stāsta Alūksnes Bērnu un jauniešu centra deju grupas "Solo" vadītāja Inguna Dovgāne.
Viņa uzsver, ka 15 meiteņu grupa dejo trešo gadu. Meitenes dejo emocionāli, un to nevar nepamanīt. Piedalīšanās novada konkursā dod pieredzi, jo var salīdzināt prasmi ar citām grupām. "Šīs ir dejas, kam horeogrāfiju domā katra kolektīva vadītājs," atzīst I.Dovgāne.
Viņu pārsteidza Valmieras kurlmēmo speciālās skolas audzēkņu uzstāšanās, kā arī Vecpiebalgas grupas "Zig – zag" deja.
4. un 5.aprīlī I.Dovgāne atkal dosies uz Cēsīm, bet šoreiz ar iesācēju grupas meitenēm. Tur notiks deju festivāls "Aprīļa joks", kur alūksnieši piedalīsies trešo reizi. Pēc tam paredzama līdzdalība festivālā "Valka – Valga", kā arī Gaujienas festivālā. "Ir daudz piedāvājumu dejot ārzemēs, bet tas prasa daudz līdzekļu," vērtē I.Dovgāne.

Citu datumu laikraksti