Organizē Atvērto durvju dienu

Šodien, 11.maijā, Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības augstskolas Alūksnes filiāle aicina uz Atvērto durvju dienu. Tā sākas pulksten 16.00.

Šodien, 11.maijā, Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības augstskolas (RPIVA) Alūksnes filiāle aicina uz Atvērto durvju dienu. Tā sākas pulksten 16.00.
"Parasti interesentu netrūkst. Atvērto durvju dienu cenšamies apvienot ar studentu radošo darbu izstādi," stāsta RPIVA Alūksnes filiāles vadītāja Anita Pētersone.
Interesenti varēs tikties ar augstskolas rektora pienākumu izpildītāju, profesori Daci Marku un iepazīties ar mācību programmām, ko var apgūt šajā mācību iestādē. Nākamgad - studenti varēs apgūt divgadīgu programmu "Biroja vadītājs". "Šogad būs bagātīga studentu radošo darbu izstāde "Esmu talantīgs visās jomās", kurā būs apskatāmi kvalifikācijas prakšu materiāli, kursadarbi un stāstīts par vaļaspriekiem - līdz pat sērkociņu kolekcijām," uzsver filiāles vadītāja.
Jau no rīta interesenti varēs noklausīties studentu pedagoģiskos lasījumus "Mans skolotājs laikmetu griežos," kuros piedalīsies arī skolotāji. Ir sagatavots arī dzejas uzvedums - "Par ko smīnēja O.Vācietis". Uz to pulksten 18.00 Alūksnes tautas namā aicina režisore, augstskolas studente Daiga Bētere.
Šogad augstskolas Alūksnes filiālē mācās apmēram 300 studentu, 80 to absolvēs.

Citu datumu laikraksti

  • Dejotāji sadanco Apes arodvidusskolā

    28. aprīlī Apes arodvidusskolā uz kopīgu draudzības vakaru sanāca ne tikai pašu skolas dejotāji, bet arī viesi no citām arodvidusskolām.28. aprīlī...

  • Robežpārejas punktā darbs nav mainījies

    Valsts robežsardzes Viļakas pārvaldes priekšnieks Vladislavs Skromāns apgalvo, ka Pededzes robežpārejas punktā darbs rit ierastajā ritmā, lai gan...

  • Virešu pagastā ir trakumsērgas karantīna

    Divus mēnešus līdz jūnija beigām Virešu pagastā spēkā ir trakumsērgas karantīna.Divus mēnešus līdz jūnija beigām Virešu pagastā spēkā ir trakumsērgas...