Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Organizē konkursu jaunajiem ugunsdzēsējiem

"Latvijas jauno ugunsdzēsēju savienības" koordinācijas padome izsludinājusi konkursu par atšķirības zīmi.

"Latvijas jauno ugunsdzēsēju savienības" (JUS) koordinācijas padome izsludinājusi konkursu par atšķirības zīmi.
"Konkursā ar zīmējumiem var piedalīties dalībnieki vecumā no 10 līdz 18 gadiem un tā mērķis ir izveidot atšķirības zīmi," laikrakstu informē Valsts Ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Alūksnes nodaļas priekšnieks Intars Zitāns.
Konkursā var iesniegt zīmējumus, kuros obligāti jāizmanto divas pamatkrāsas - sarkana (uguns simbols) un zila (ūdens simbols). Zīmējumos jāietver ugunsdzēsēju darba elementi, jāietver teksts "Latvijas Jauno ugunsdzēsēju savienība" (pilns vai saīsināts). Zīmējumiem jābūt krāsainiem, radošiem, jāizmanto balta A4 formāta lapa. Zīmējuma otrā pusē jānorāda dalībnieka vārds, uzvārds, personas kods, dzīvesvietas adrese un telefons. Zīmējumi jāiesniedz VUGD Alūksnes nodaļā, Pils ielā 58, telefons 43-21645 (Intars Zitāns), līdz 1.aprīlim.
Zīmējumus vispirms 1.posmā vērtēs VUGD Alūksnes nodaļā, kas 10 labākos darbus nosūtīs komisijai uz Rīgu. Konkursa 2.posma uzvarētājus noteiks JUS koordinācijas padome līdz šā gada 1. maijam un apbalvos sešus labākos zīmējumus.
Konkursa uzvarētājs varēs doties uz Starptautisko jauno ugunsdzēsēju salidojumu, kas notiks no 25.jūlija līdz 3.augustam Vācijā. 2.posma uzvarētājus apbalvos Latvijas Ugunsdzēsības muzejā, Rīgā, Hanzas ielā 5.

Citu datumu laikraksti

  • Latvija man ir mīļa kā manas mājas

    Droši vien tie, kas nedzīvo savā etniskajā dzimtenē, daudz biežāk domā par to, vai viņiem ir svarīgi saglabāt piederību savai tautai.Droši vien tie,...

  • Policija informē

    Nozog transportlīdzekļus. Annas pagastā 11.martā nozagta "Audi 90" markas automašīna.Nozog transportlīdzekļus Annas pagastā 11.martā nozagta "Audi...

  • Piedalās sarīkojumu vadītāju konkursā

    2. Latvijas sarīkojumu vadītāju konkursā "Caur smiekliem pilnīgi nopietni" veiksmīgi startēja arī dalībnieki no Alūksnes rajona. Alūksnietis Normunds...