Organizē semināru darba devējiem

Šodien, 24.maijā, Nodarbinātības valsts aģentūra Alūksnē rīko semināru darba devējiem. Uz to aicināti arī pašvaldību vadītāji.

Šodien, 24.maijā, Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) Alūksnē rīko semināru darba devējiem. Uz to aicināti arī pašvaldību vadītāji.
"Runāsim par sadarbību ar darba devējiem, izmantojot mūsu aģentūras piedāvātos pakalpojumus," stāsta NVA Alūksnes filiāles vadītāja Virgīnija Veļķere.
Seminārā uzstāsies arī darba devēji, kas izteiks savu viedokli par aģentūras sniegto pakalpojumu kvalitāti. "Viedokli izteiks komunālo pakalpojumu uzņēmuma "Rūpe" vadītāja Elita Sūna un Joanna Drikāne no zemnieku saimniecības "Kalnāji" Mālupes pagastā, ar ko mums izveidojusies laba sadarbība," uzsver V.Veļķere.
Seminārā tiks apspriesta nodarbinātības veicināšanas pasākumu plāna īstenošana Alūksnes rajonā. Būs arī diskusija par vietējās nodarbinātības plānu pašvaldības skatījumā - uzstāsies Alūksnes rajona padomes izpilddirektore Gunta Ļuļe un Pededzes pagasta padomes priekšsēdētāja Inta Ņikitina.
Seminārs sāksies pulksten 14.00 VAS "Vidzemes ceļi" Alūksnes 15. ceļu pārvaldes zālē.
Alūksnes rajonā ir viens no zemākajiem bezdarba rādītājiem valstī - 9,4 procenti. Prognozē, ka Latvijā šomēnes bezdarbs samazināsies tāpat kā tas notika aprīlī. Tā nogalē valstī bija 89375 bezdarbnieki.

Citu datumu laikraksti

  • Ar ložmetēju frontes pirmajās līnijās

    Septiņdesmit deviņus gadus vecais alūksnietis Roberts Lapiņš ir visjaunākais kara veterāns, kas dzīvo Alūksnes rajonā. 1995.gadā rajonā bija 249 kara...

  • Pansionāta iemītniekiem būs dāvana

    Akciju sabiedrība “Grindex” šogad rīko akciju “Pavasarīgs uzmanības apliecinājums Latvijas pansionātiem”. Tās laikā visiem Latvijas pansionātiem...

  • Pārbauda prokurora rīcību

    Ģenerālprokuratūras preses sekretāre Dzintra Vītoliņa laikrakstam “Alūksnes Ziņas” informē, ka vēl joprojām notiek pārbaude par Alūksnes prokuratūras...