Orientēšanās čempionātā izcīna trešo vietu

Priekuļu biatlona bāzē nesen risinājās Nacionālo bruņoto spēku orientēšanās biatlona čempionāts, kur alūksnieši izcīnīja 3.vietu. “Sacensībās piedalījās 49 dalībnieki no 12 komandām.

Priekuļu biatlona bāzē nesen risinājās Nacionālo bruņoto spēku orientēšanās biatlona čempionāts, kur alūksnieši izcīnīja 3.vietu.
"Sacensībās piedalījās 49 dalībnieki no 12 komandām. Jāatzīst, ka organizatori bija izveidojuši diezgan sarežģītu distanci, tāpēc uzvarēja labākie, jo nejaušības princips te nebija iespējams," saka bataljona sporta instruktors Igors Krūmiņš.
Viņš norāda, ka orientēšanās biatlona sacensības līdzinās biatlona sacensībām. Vienīgā atšķirība - šeit sportisti slēpošanas vietā veic marķētu orientēšanās distanci.
"Jau ierasts, ka Alūksnes bataljona karavīri orientēšanās biatlona čempionātā katru gadu cīnās par godalgotu vietu. Arī šoreiz prognozes piepildījās - alūksnieši izcīnīja 3.vietu," lepojas I.Krūmiņš. Komandas sastāvā šoreiz startēja viņš pats, leitnants Ģirts Jankevics, virsseržants Andris Graudiņš un leitnants Andis Lārmanis. Savukārt uzvaru čempionātā kārtējo reizi svinēja Zemessardzes studentu bataljona komanda. Tās sastāvu veidoja Latvijas orientēšanās izlases dalībnieki. 2.vietā ierindojās Zemessardzes 27.kājnieku bataljons. Starp obligātā militārā dienesta karavīriem uzvaru izcīnīja Alūksnes bataljona Štāba rotas kareivis Arvis Rudzītis.

Citu datumu laikraksti

  • Mediķi turpina dumpoties

    Arī pagājušajā nedēļā mediķi turpināja cīnīties par algas palielināšanu. Šobrīd anesteziologiem pievienojušies arī ķirurgi, kas pieprasa palielināt...

  • Oktobra beigās pārgriezīsim pulksteņus

    Naktī no 31.oktobra uz 1.novembri Latvijā pulksteņa radītājus vajadzēs pagriezt par vienu stundu atpakaļ. Šāda kārtība noteikta arī Lietuvā un...

  • “Optimisti” atsāk nodarbības

    Alūksnes pensionāru kluba “Optimisti” dalībnieki pirmajā nodarbībā tiksies 17.oktobrī pulksten 9.30 sporta skolas angārā. Tā vadītāja Gaida Gozeviča...