Otro gadu būs akcija “Latvijas Lepnums”

Alūksnes Nevalstisko organizāciju atbalsta centra pārstāve Solvita Strazdiņa nesen devās uz tikšanos ar laikrakstu “Diena”, lai gūtu informāciju par labdarības akciju “Latvijas Lepnums”.

Alūksnes Nevalstisko organizāciju (NVO) atbalsta centra pārstāve Solvita Strazdiņa nesen devās uz tikšanos ar laikrakstu "Diena", lai gūtu informāciju par labdarības akciju "Latvijas Lepnums".
Šī akcija notiek jau otro gadu, tās mērķis ir godināt cilvēkus, kas, ziedojot savu brīvo laiku, labprātīgi cenšas palīdzēt citiem cilvēkiem, darot darbus, kas neietilpst viņa ikdienas pienākumos un nereti atšķiras no viņa profesijas. Tie ir cilvēki, kas atrod laiku, iespēju, lai atbalstītu kādu citu un izdara to, ko spētu ikviens, bet ko paveic tieši viņš.
Arī Alūksnes rajona iedzīvotāji, kuriem šādi cilvēki ir zināmi, tiek aicināti par to pastāstīt, lai par viņiem uzzinātu ne tikai vietējie iedzīvotāji, bet arī visa Latvija. Informāciju par cilvēku labajiem darbiem var sūtīt arī tad, ja par šo personu ir stāstīts jau iepriekšējā gadā. Pieteikumā jānorāda vārds, uzvārds un jāuzraksta īss pamatojums, kāpēc tieši šis cilvēks ir pelnījis kļūt par "Latvijas Lepnumu".
Rakstīt par izvēlēto cilvēku var gan elektroniski - "[email protected]", gan sūtot pa pastu - Rīga, Mūkusalas iela 15, LV - 1004. Neskaidrību gadījumā var vērsties arī tepat Alūksnes NVO centrā, Dārza ielā 11 - 412, vai arī zvanīt pa tālruņiem 4322236 un 6185282.
Pagājušajā gadā alūksnietis Māris Gackis bija starp akcijas "Latvijas lepnums" desmit laureātiem un saņēma balvu - bronzas ābeles statuju. Viņš glāba radinieces dzīvību, atdodot daļu savas aknas, un ir vienīgais Latvijas pilsonis, kas veicis šādu labdarību.

Citu datumu laikraksti

  • Ieceļošana Krievijas Federācijā

    Daudzi ir ieplānojuši doties uz Latvijas un Krievijas izlases futbola spēli, kas notiks 4.jūnijā Sanktpēterburgā. Atgādinām, ka Latvijas pilsoņiem un...

  • Spriedīs par sadarbību

    Pleskavas apgabalā (Krievijas Federācija) jūnija sākumā notiks divi pārrobežu sadarbībai un biznesa attīstībai veltīti pasākumi, kuros dalību ņems...

  • Pagaidām lopi nav cietuši no knišļu kodumiem

    Pārtikas un veterinārā dienesta Alūksnes pārvaldes epizootoloģe Ausma Kamerāde informē, ka Alūksnes rajonā neviens mājlops no knišļu uzbrukumiem nav...