Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Pagastā darbojas divi jauni pašdarbības kolektīvi

Malienas pagastā šoruden darbojas seši pašdarbības kolektīvi, no kuriem divi ir tikai nesen dibināti - jauniešu deju kolektīvs un jauniešu ansamblis.

Malienas pagastā šoruden darbojas seši pašdarbības kolektīvi, no kuriem divi ir tikai nesen dibināti - jauniešu deju kolektīvs un jauniešu ansamblis.
“Esmu gandarīta, ka pašdarbības sezona pagastā šogad ir sākusies tik veiksmīgi. Pagastā ir sieviešu, vīru un jauniešu ansambļi (vadītāja Antra Līdaciņa), vidējās paaudzes un jauniešu deju kolektīvi (vadītāja Tekla Cinglere), kā arī teātra studija (vadītāja Janīna Čugunova). Esmu gandarīta, ka jauniešu ansamblis un deju kolektīvs ir paši pieteikuši savu darboties gribu,” priecājas Malienas pagasta tautas nama vadītāja Janīna Čugunova.
Viņa akcentē, ka pirmais pašdarbnieku koncerts būs 15.novembrī Malienas tautas namā, kad pagastā paredzēts pasākums “Cik skaistas mūsu sētas!”. “Tas būs veltīts Latvijas Republikas proklamēšanas gadadienai, kā arī Malienas pagasta sakoptāko sētu saimnieku godināšanai,” saka J.Čugunova.
“23.oktobrī bija Malienas pagasta padomes sēde, kurā deputāti nolēma 1000 latu piešķirt tautas nama apkures sistēmas ierīkošanai. Līdzekļi ir iedalīti arī citiem darbiem. Ceru, ka tad pagastā būs vēl vairāk pašdarbnieku,” norāda J. Čugunova.

Citu datumu laikraksti

  • Rajonā joprojām trūkst zobārstu

    Alūksnes rajonā joprojām aktuāla problēma ir zobārstu trūkums.Alūksnes rajonā joprojām aktuāla problēma ir zobārstu trūkums. Ar “Alūksnes Ziņu”...

  • Finišē kalnu velosipēdisti

    Pie Alūksnes ezera, Tempļakalna pakājē sestdien, 18.oktobrī, uz atklātā Alūksnes rajona čempionāta noslēguma sacensībām pulcējās 66 kalnu...

  • Vai tas ko mainīs?

    Aizliegts auglis vienmēr ir saldāks. Diemžēl tas ir neapgāžams fakts. Jo vairāk tev atkārtos, ka nedrīkst TO un TO, notiek gluži pretēji - roka...