Pagastā gatavojas jubilejas sporta spēlēm

Mālupes pagasta padome rīko 10. Alūksnes rajona pašvaldību sporta spēles. Tām sporta laukums pie pamatskolas ir gandrīz sakārtots.

Mālupes pagasta padome rīko 10. Alūksnes rajona pašvaldību sporta spēles. Tām sporta laukums pie pamatskolas ir gandrīz sakārtots. Tas paveikts ar Alūksnes rajona padomes finansiālu atbalstu un pašvaldības līdzekļiem.
"Ceturtdien Alūksnes 15.ceļu pārvaldes strādnieki pabeidza ieklāt sporta laukumam granīta izsiju segumu. Tas ir lētākais variants, lai būtu sagatavota atbilstoša sporta bāze sacensību norisei. Soliņus ierīkojām un krāsošanas darbus veicām saviem spēkiem. Rūpīgi pārdomāta ir sacensību norise, lai katram sporta veidam būtu paredzēta vieta un laiks, kā arī lai tie cits citu netraucētu. Ir iekārtots otrs pludmales volejbola laukums. Florbolam ir iegādāts jauns inventārs, to spēlēs ārā - sporta laukumā," stāsta Mālupes pamatskolas direktors Broņislavs Andranovs.
Viņš atzīst, ka ieguvēja ir arī skola. Tā šo mācību gadu sāks ar tik labi sagatavotu sporta bāzi kā vēl nekad. Pagājušajā gadā nodeva ekspluatācijā sporta angāru, bet tagad to papildina arī laukums ar izveidotiem vieglatlētikas sektoriem, skrejceļa segumu un futbola laukumu.
"Pašvaldību darbinieki nav izcili sportisti, tāpēc tās būs sacensības ar nelielu humora piedevu un iespēju atpūsties. Vienīgi pludmales volejbols būs nopietna spēle par uzvaru, bet pārējie sporta veidi ir diezgan vienkārši: stafetes, futbola soda sitieni un cits. Tiesa, florbols ir jaunums. Bet vajag taču pamēģināt arī kaut ko neierastu," atzīst B.Andranovs.
Pirmo reizi šo spēļu vēsturē sacensību tienešu sastāvu nodrošina rīkotāji - mālupieši. Alūksnes rajona padomes padomnieks sporta jautājumos Vilnis Veļķeris atzīst, ka Mālupē domā par kolēģu uzņemšanu. Pašlaik jubilejas sporta spēlēm ir pieteikušās 14 pašvaldības.

Citu datumu laikraksti

  • Eiropas kampaņas “Būvē droši!” pasākumi turpinās

    Kampaņu organizē Eiropas Darba drošības un veselības aizsardzības aģentūra sadarbībā ar Eiropas Savienības dalībvalstīm un kandidātvalstīm, kā arī ES...

  • Nekas nav līdz galam izlemts

    Latvijas politiķi izvairās pieņemt konkrētus lēmumus. Mūsdienu politika balstās uz politiskās sadzīvošanas stratēģijām, nevis konsekventiem...

  • Vai pensionāram aizdod naudu?

    Vai Alūksnē ir tāda banka vai iestāde, kas pensionāram var aizdot 100 latu operācijai?Vai Alūksnē ir tāda banka vai iestāde, kas pensionāram var...