Pagastā izveido dāmu klubiņu

Trešo reizi februārī uz kopīgu nodarbību pulcēsies jaunizveidotā Malienas pagasta dāmu klubiņa “Saulessvece” dalībnieces.

Trešo reizi februārī uz kopīgu nodarbību pulcēsies jaunizveidotā Malienas pagasta dāmu klubiņa "Saulessvece" dalībnieces.
"Mana profesija līdz šim bija māmiņa, jo audzināju savus bērnus, un lepojos ar to. Tagad mani bērni ir gandrīz pieauguši, tādēļ rodas tukšuma sajūta. Tādējādi radās doma par sieviešu klubiņa izveidošanu," stāsta Malienas pagasta dāmu klubiņa "Saulessvece" vadītāja Mudīte Pētersone.
"Rajonos, kas ir iesaistījušies Latvijas Lauku sieviešu apvienības rīkotajās aktivitātēs, ir savi sieviešu klubiņi. Arī Alūksnes rajonā to ir daudz, bet Malienas pagastā līdz šim tāda nebija. Paši nereti žēlojamies, ka nezinām, kā pavadīt brīvo laiku, bet neviens mūsu vietā to nevar aizpildīt. Doma par klubiņa izveidošanu man radās jau sen. Esmu gandarīta, ka Malienas tautas nama vadītāja Janīna Čugunova atbalstīja šo ieceri, atvēlēja nodarbībām tautas nama telpas un arī pati aktīvi līdzdarbojas klubiņa nodarbībās," klāsta M.Pētersone.
"20.februārī pulksten 19.00 pie mums viesosies Solveiga Miezīte, kas stāstīs par pavasara sējas darbiem. Malienas pagastā un Alūksnes rajonā ir daudz radošu cilvēku, ko mēs varētu aicināt uz tikšanos," uzsver M.Pētersone.
Klubiņu dāmas nolēma saukt "Saulessvece", jo spēku smelsies no saules, bet gaismu - no sveces. "Centīsimies apzināt arī citus Alūksnes rajona sieviešu klubiņus, lai veidotu lielu interešu grupu. Citos rajonos tādas jau ir, vai tad mēs esam sliktāki?" saka M.Pētersone.

Citu datumu laikraksti

  • Rīkos filozofisku diskusiju

    Bejas interešu klubiņa “Pīlādzis” dalībnieces 22.janvārī pulksten 12.00 filozofiskā diskusijā dalīsies pārdomās par tēmu “Logs”.Bejas interešu...

  • Rosinās pārcelt darbdienas

    Lai efektīvāk izmantotu darba laiku, šodien valdība lems par vairāku 2004.gada darbdienu pārcelšanu.Lai efektīvāk izmantotu darba laiku, šodien...

  • Vēlas zināt iedzīvotāju viedokli

    Ministru kabineta komitejas sēdē apstiprināts Ekonomikas ministrijas projekts “Latvijas rūpniecības attīstības pamatnostādnes”.Ministru kabineta...