Palielina biļešu cenas un atklāj jaunu reisu

Kopš šāgada janvāra ir palielinājusies biļešu cena SIA “TU Vidlatauto” Alūksnes rajona un tālsatiksmes autobusu maršrutos, jo arī degviela ir kļuvusi dārgāka.

Kopš šāgada janvāra ir palielinājusies biļešu cena SIA "TU Vidlatauto" Alūksnes rajona un tālsatiksmes autobusu maršrutos, jo arī degviela ir kļuvusi dārgāka.
"Līdz šim braukšanas maksa - tarifs - Alūksnes rajonā bija divi santīmi par kilometru, bet tagad - 2,5 santīmi par kilometru. Savukārt starppilsētu maršrutos mūsu firmas autobusiem maksimālā cena par kilometru ir 1,7 santīmi. Tālsatiksmes maršrutos biļešu cenas ir lielākas kopš 3.janvāra, bet Alūksnes rajona maršrutos - kopš 10.janvāra," stāsta SIA "TU Vidlatauto" direktors Edvīns Strickis.
Savukārt kopš šā gada 3.janvāra līdz 2.aprīlim uzņēmumam ir izsniegta atļauja eksperimentālajiem pārvadājumiem reisam "Alūksne - Strautiņi - Alūksne".
"Cilvēki ir izteikuši vēlmi, lai šāds reiss būtu. Ja pēc tā būs pieprasījums, tad tas kļūs par pastāvīgu reisu," saka E.Strickis. Autobuss kursēs visas darbdienas. No Alūksnes autoostas tas aties pulksten 14.40, bet atgriezīsies Alūksnē pulksten 15.20.

Citu datumu laikraksti