Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Palielina pabalstu jaundzimušo aprūpei

Ņemot vērā nepieciešamību sakārtot Alūksnes pilsētas domes pabalstu jaundzimušo aprūpei piešķiršanas kārtību, domes sēdē deputāti lēma arī par pabalsta palielināšanu.

Ņemot vērā nepieciešamību sakārtot Alūksnes pilsētas domes pabalstu jaundzimušo aprūpei piešķiršanas kārtību, domes sēdē deputāti lēma arī par pabalsta palielināšanu.
Lēmuma projektā bija paredzēts noteikt, ka pabalsts ir vienreizējs un tā apmērs ir puse no minimālās mēnešalgas. Deputāts Jānis Cīmiņš ierosināja palielināt pabalstu līdz 100 latiem. Priekšlikumu atbalstīja, un lēmums stāsies spēkā ar 1.septembri. Turpmāk dāvanu kartes saņems 100 latu vērtībā.
Tiesības saņemt pabalstu par jaundzimušo ir Latvijas pilsoņiem un pastāvīgajiem iedzīvotājiem, kuriem ir piešķirts personas kods, ja vismaz viens no jaundzimušā vecākiem ne mazāk kā 12 mēnešus ir deklarējis dzīvesvietu vai faktiski dzīvo Alūksnes pilsētā ne mazāk par gadu un nav deklarējis dzīvesvietu citur. Šādas izmaiņas izdarītas pabalstu piešķiršanas noteikumos.

Citu datumu laikraksti

  • Līdaka uzbrūk peldētājiem

    Kāds Austrijas ezers slēgts peldētājiem, jo milzīga līdaka ar iesauku Žokļi regulāri kož peldētājiem.Kāds Austrijas ezers slēgts peldētājiem, jo...

  • Copes kalendārs

    15. augusts Aktivitātes mazināsies, bet tas nenozīmē, ka zivis vispār būs kūtras. Vien tāds sīkums palicis kā atrast pareizo ēsmu vai mānekli. Nereti...

  • Bebru medībās veicas

    Alūksnietis Ints Ratseps piedalījies medībās kopš 15 gadu vecuma. Sākumā, protams, gāja dzinējos, bet nu jau 18 gadus viņš ir pilntiesīgs mednieks ar...