Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Paplašina ēdināšanas uzņēmumu

SIA "Valrito" kafejnīca un veikals "Gustiņš", kas darbojas Jaunannas pagastā, nākammēnes atzīmēs viena gada darbības jubileju.

SIA "Valrito" kafejnīca un veikals "Gustiņš", kas darbojas Jaunannas pagastā, nākammēnes atzīmēs viena gada darbības jubileju. Pirmais gads ir bijis veiksmīgs, lai gan nav trūcis arī problēmu.
"Uzņēmums ir attīstījies un domājam par tā perspektīvu," laikrakstam stāsta SIA "Valrito" kafejnīcas "Gustiņš" īpašniece Valentīna Gusta.
V. Gusta apgalvo, ka izveidot šādu ražotni esot viņas ilgi lolots sapnis. ‘’Pati pēc profesijas esmu pavāre, tāpēc vēlējos atvērt uzņēmumu, kas nodarbojas ar kulinārijas un konditorejas izstrādājumu ražošanu," uzsver V. Gusta.
Viņa uzskata, ka šis mērķis tikai daļēji īstenojies, jo esot iecere uzņēmumu paplašināt. "Priecājos, ka varu piedāvāt darbavietas vietējiem cilvēkiem. Ja viņu un klientu vēlmes ir apmierinātas, tad man rodas gandarījums," apgalvo īpašniece. Strādājošo skaits nav liels - virtuvē strādā trīs darbinieces, taču tuvākajā nākotnē darbu uzsāks jauni darbinieki otrajā maiņā. Viņa norāda, ka patlaban aktuāla problēma esot šaurās telpas, taču par to tiekot domāts.
Viņa atzīst, ka īpaši nozīmīgs uzņēmumam bijis pērnā gada oktobris, kad saražoto produkciju sāka piedāvāt ne tikai Jaunannas iedzīvotājiem, bet arī pircējiem Alūksnē. Drīzumā iecerēts to realizēt arī Alūksnes tirgū, jo pēc šādas produkcijas esot pieprasījums. Klienti labprāt vēlas iegādāties produkciju arī pēc individuāliem pasūtījumiem.
"Savu ražoto produkciju līdz šim neesam plaši reklamējuši. Uzskatu, ka uzņēmumam vispirms bija jānostabilizējas un jāiegūst pārliecība par to, ko tas spēj izdarīt. To mēs parādījām arī Uzņēmēju dienās Alūksnē," atzīst V. Gusta.
Kafejnīca "Gustiņš" piedāvā apmēram 30 veidu salātus, tikpat arī kulinārijas un konditorejas izstrādājumus. "Ik pa laikam produkciju papildinām ar kaut ko jaunu un pakāpeniski tās apjomus palielināsim," bilst V. Gusta. Viņa norāda, ka konkurence neuztrauc, tieši otrādi - liek darboties vēl labāk.

Citu datumu laikraksti

 • Upe

  - Mamm, es redzēju nelabu sapni! - viņš vēl samiegojies, raudādams teic.2. - Mamm, es redzēju nelabu sapni! - viņš vēl samiegojies, raudādams...

 • Nav pasaulē vietas, kur nebūtu ukraiņu

  Ukraiņu vēsture Latvijā sākas aptuveni 19.gadsimtā. Pirms 1. pasaules kara ukraiņu diaspora nav bijusi liela - aptuveni trīs līdz četri tūkstoši...

 • Policija imformē

  Iet bojā vīrietis. Ugunsdzēsēji 12.maijā informējuši policiju, ka Pededzes pagastā ugunsgrēkā gājis bojā 1953.gadā dzimis vīrietis.Iet bojā...

 • Vai līki gurķi būs jāizmet?

  Runājot par ES uzliktajiem ierobežojumiem dārzeņu audzētājiem, visvairāk piemin standartu gurķim, kas Eiropas Savienībā nedrīkstēšot būt līks.Runājot...

 • Ar ko ES atšķiras no PSRS?

  Abām savienībām ir zināma līdzība: Padomju Savienībā bija 15 republikas, Eiropas Savienībā ir 15 dalībvalstis.Abām savienībām ir zināma līdzība:...

 • Upe

  "Apsīšu" mājas grimst ziemas vakara krēslā, taču tās logos neatspīd ne mazākais gaismas stariņš, kas vēstītu par to, ka mājās būtu kaut viena dzīva...