Paplašina telpas klientu ērtībām

Pulksteni - bankas dāvinājumu: alūksnē atklās novembrī.

Pulksteni - bankas dāvinājumu: alūksnē atklās novembrī
Hipotēku bankas Alūksnes nodaļa novembrī sāks darbu plašākās telpās. Pašlaik tās vajadzībām pārbūvē ēkas Pils ielā 21 pirmo stāvu. Bankas nodaļas vadītāja Māra Kauliņa informē, ka bijuši vairāki varianti, tomēr šis izrādījies visatbilstošākais.
“Pagaidām vēl strādājam ēkas otrajā stāvā, kur ir 64 kvadrātmetru liela telpa. Bet pēc pārcelšanās bankas nodaļas darbinieki un klienti varēs izmantot 231 kvadrātmetru. Būs ierīkota uzgaidāmā telpa, kur varēs apsēsties un aizpildīt naudas pārskaitījumu vai citus dokumentus. Klientu apkalpošanas zālē būs vieta vairākiem operatoriem, tātad uzreiz varēs apkalpot vismaz divus trīs apmeklētājus. Kase būs nodalīta, tātad iekārtota atbilstoši prasībām. Atsevišķa telpa būs kredītu daļai un arī vadītājai, lai risinātu nopietnākas sarunas,” atklāj M.Kauliņa.
Pašlaik SIA “Valdis” strādnieki liek griestus telpās. Bankas nodaļas vadītāja izvēlas apgaismojuma ķermeņus un grīdas flīzes. Pie ēkas drīz pabeigs automašīnu stāvlaukuma paplašināšanu. Turpinās fasādes remonts un siltināšana.
Paplašina telpas klientu ērtībām
Blakus kāpnēm būs uzbrauktuve, pa kuru bankā varēs nokļūt invalīdi ratiņkrēslos. Ierīkos arī bankomātu, jo līdz šim Hipotēku bankas norēķinu kartes varēja izmantot krājbankas automātos.
“Nākamajā gadā paredzēts kartes kontu savienot ar norēķinu kontu. Tās ir bankas investīcijas klientu ērtībai,” norāda M.Kauliņa.
13.oktobrī Alūksnē ieradīsies bankas pārstāvis, kas ar domes priekšsēdētāju Guntāru Bērzņu precizēs bankas dāvinājuma pilsētai - pulksteņa - atrašanās vietu. Laikrādis ir jau izgatavots un paredzams, ka novembrī to atklās.

Citu datumu laikraksti

  • Iesālītās cerības

    Kādā ziemas vakarā es sēžu pie galda un nesteidzoties malkoju karstu tēju, kad pie durvīm kāds nedroši pieklauvē. Uz mirkli aizturēju elpu: vai man...

  • Robežsargiem un muitniekiem darbs būs

    Ja reiz pēc iestāšanās Eiropas Savienībā tiks likvidēta muita starp ES valstīm, kas pēc iestāšanās ES notiks ar tiem muitas, robežsardzes un...

  • “Prāta bankā” labprāt piedalītos vēlreiz

    Skatītāji televizora ekrānos 21.septembrī varēja vērot intelektuālo spēli “Prāta banka”, kurā piedalījās arī alūksnietis Aldis Zelčs.Skatītāji...