Par ko kreņķējas O.Vēliņš

Kad mazam bēbim atņem iekāroto mantiņu, tas gražojas.

Kad mazam bēbim atņem iekāroto mantiņu, tas gražojas.
Kad Alūksnes mākslas skolas direktors O.Vēliņš jūt, ka neizdosies pabeigt par pašvaldības līdzekļiem slepus no domes būvēt iesākto relaksācijas telpu (lasi - pirti), cīņa sākas, līdzekļus neizvēloties.
Saskaņā ar likumu, jebkura deputāta pienākums ir sekot līdzi pašvaldības naudas izlietojumam tam mērķim, kam tā bijusi paredzēta. Pirts mākslas skolas kolektīvam paredzēta nebija! Nekādi agrāki nopelni nedod tiesības pašvaldības iestādes vadītājam, pat ja tas ir cienījamais O.Vēliņš, budžeta līdzekļus izlietot pēc saviem ieskatiem.
O.Vēliņš organizē pirts izbūvi, bet domei raksta iesniegumu, ka līdzekļu iegūšanai nepieciešams bērniem paaugstināt mācību maksas mākslas skolā. Neko nezinot par relaksācijas telpu projektam iztērēto naudu, biju starp tiem deputātiem, kas piekrita mācību maksas paaugstināšanai. Atvainojos mākslas skolas audzēkņu vecākiem par savu kļūdaino balsojumu.
Ja pirts top par pašvaldības naudu, tad varbūt vispirms jāpadomā par tiem, kam tā vairāk vajadzīga - mazturīgajiem un pensionāriem (sk. "Malienas Ziņas" 14.12.04.), nevis vienas iestādes kolektīvu.
Katrs aizstāvas, kā prot, bet visam ir savas robežas - arī bezkaunīgiem meliem. Ļoti ceru, ka cienījamā māksliniece L.Kukles kundze savus vārdus par 26.01.05. notikumiem pacentīsies pierādīt. (27.01.05. relaksācijas telpu apskatē piedalījās arī domes pārstāve, kam ir no mākslas skolas kolektīva visai atšķirīgs viedoklis.)
Nevēlos tērēt laiku un līdzekļus diskusijām presē (pieļaujot turpmāku dezinformāciju), tāpēc interesenti pilnīgāku informāciju par pirts projektu var saņemt pa tālr. 4381331, 6313302.

Citu datumu laikraksti

  • Ir radīti, lai būtu viens otram blakus

    Kas cilvēka dzīvē kļūst par galveno prioritāti, kad darba mūžs ir aiz muguras, bērni izauguši un radījuši iespēju priecāties par mazbērniem.Kas...

  • Turpinās konkurss “Veselā miesā vesels gars”

    Turpinot konkursu “Veselā miesā vesels gars”, ko rīko Alūksnes rajona tūrisma darbinieki sadarbībā ar vietējiem laikrakstiem, šodien publicējam...

  • Daļu zāļu kompensēs

    Ar šā gada 1.janvāri Veselības ministrija nolēmusi daļu līdz šim centralizēti iepērkamo onkoloģisko un hematoloģisko medikamentu (tos slimnieki...