Par sapņošanu varēs saņemt digitālo fotoaparātu

Alūksnes rajona skolas ir aicinātas piedalīties Starptautiskās preču pasta piegādes kompānijas “Quelle” sociālajā projektā 5. līdz 8. klašu skolēniem “Mans sapnis”. Tā mērķis ir noskaidrot, kādi Latvijas novados bērniem mūsdienās ir sapņi.

Alūksnes rajona skolas ir aicinātas piedalīties Starptautiskās preču pasta piegādes kompānijas "Quelle" sociālajā projektā 5. līdz 8. klašu skolēniem "Mans sapnis". Tā mērķis ir noskaidrot, kādi Latvijas novados bērniem mūsdienās ir sapņi.
Vairāk nekā 1000 Latvijas skolām ir nosūtīts aicinājums piedalīties projektā, zīmējot savu vislielāko vēlēšanos. Projekta noslēgumā - 3.decembrī - paredzēta labākās klases un individuālo uzvarētāju apbalvošana, kā arī zīmējumu izstādes atklāšana.
"Kompānija vēlas Latvijas bērniem piedāvāt projektu, kurš būtu interesants un sagādātu patiesu prieku. Lai bērni sajūt, ka sabiedrībai ir svarīgas viņu vēlmes, un notic, ka tās var piepildīties. Lai uzzīmētu lielāko vēlēšanos, bērniem to vajag gan noformulēt, gan vizualizēt. Konkursā, vērtējot darbus, būtiskākais būs piedalīšanās prieks un fantāzijas lidojums," uzsver "Quelle" Igaunijas pārstāvniecības projekta vadītāja Ērika Kundla.
Projektu īsteno sadarbībā ar Izglītības un zinātnes ministrijas Izglītības Satura un eksaminācijas centru. Centra darbinieki konkursam prognozē lielu dalībnieku skaitu. Konkursa noteikumi paredz, ka darbus jāiesniedz visai klasei līdz šā gada 8.novembrim. Žūrija vērtēs klases aktivitāti, radošo domu un darbu māksliniecisko kvalitāti. Tās klases, kas uzvarēs, katrs skolēns balvā saņems digitālo fotoaparātu. Balvu saņems arī klases zīmēšanas skolotājs, kas palīdzējis skolēniem projekta realizēšanā, kā arī labākie individuālie uzvarētāji.
Šis ir pirmais vācu preču pasta piegādes kompānijas "Quelle" sociālais projekts Latvijā, kas paredzēts skolas vecuma bērniem, taču arī turpmāk ir plānoti dažādi interesanti un aizraujoši projekti gan bērniem, gan pieaugušajiem.

Citu datumu laikraksti

  • Mediķi turpina dumpoties

    Arī pagājušajā nedēļā mediķi turpināja cīnīties par algas palielināšanu. Šobrīd anesteziologiem pievienojušies arī ķirurgi, kas pieprasa palielināt...

  • Oktobra beigās pārgriezīsim pulksteņus

    Naktī no 31.oktobra uz 1.novembri Latvijā pulksteņa radītājus vajadzēs pagriezt par vienu stundu atpakaļ. Šāda kārtība noteikta arī Lietuvā un...

  • “Optimisti” atsāk nodarbības

    Alūksnes pensionāru kluba “Optimisti” dalībnieki pirmajā nodarbībā tiksies 17.oktobrī pulksten 9.30 sporta skolas angārā. Tā vadītāja Gaida Gozeviča...