Parādi savu skolu citiem!

Latvijas studentu vortāls „StudentNet” sadarbībā ar Latvijas Fotogrāfijas muzeju un firmu „Olympus Latvia” izsludina fotokonkursu „Stāsts par manu skolu/augstskolu 2007” vai „Vai tu spēj paskatīties uz parastām lietām citādi?”.

Latvijas studentu vortāls "StudentNet" sadarbībā ar Latvijas Fotogrāfijas muzeju un firmu "Olympus Latvia" izsludina fotokonkursu "Stāsts par manu skolu/augstskolu 2007" vai "Vai tu spēj paskatīties uz parastām lietām citādi?". Konkurss tiek organizēts ceturto reizi.
Konkursā var piedalīties skolēni/studenti vecumā no 14 gadiem. Ņemot vērā mūža izglītības nozīmi sabiedrībā (studenti mūža garumā), nav noteikta konkursa dalībnieku galējā vecuma robeža. Konkursā var piedalīties arī skolēni/studenti, kuri konkursa norises laikā dažādu apstākļu dēļ nav konkrētas skolas skolēni/imatrikulēti augstskolā vai jau ir beiguši studijas. Nosacījums — saglabāt tematisko saistību ar apmeklēto mācību iestādi vai mācību darbiem studiju kontekstā.
Darbi tiks vērtēti divās vecuma grupās — vecuma grupā no 14 līdz 18 gadiem jeb vidusskolas vecuma grupā un studentu/jauniešu/mūža izglītības vecuma grupā no 18 gadiem un vecāki. Darbi vērtēšanai iesūtāmi vai nogādājami līdz 2007.gada 5.novembrim (pasta zīmogs). Konkursa rezultāti tiks paziņoti līdz 10.decembrim.
Veiksmīga dalība fotokonkursā iespējama vienīgi ar nosacījumu, ja konkursants ir iepazinies ar konkursa nolikumu. Jautājumi, paskaidrojumi, kā arī nolikuma saņemšana — Tālivaldis Kronbergs (mobilais tālrunis 26431251, e-pasts: talivaldis.
[email protected]).
Galvenās balvas - digitālās kameras "Olympus" "µ 770 SW" un "Olympus" "µ 760".

Citu datumu laikraksti

  • Vēl jānomedī lūsis un leopards

    Alsviķietis Bruno Kreicis atzīst, ka īstam medniekam trofejas nav vajadzīgas, lai citiem parādītu.Alsviķietis Bruno Kreicis atzīst, ka īstam...

  • Copes kalendārs

    23.augusts Šodien makšķerēšanai jāgatavojas ļoti pārdomāti un rūpīgi. Vienīgi tā varēs gūt vērā ņemamus lomus.23.augusts Šodien makšķerēšanai...

  • Meklē Latvijas skaistāko liepu

    Nacionālais botāniskais dārzs sadarbībā ar Latvijas Dendrologu biedrību un Kalsnavas arborētumu izsludina fotokonkursu par Latvijas skaistāko...