Pārceļas uz jaunām telpām

Jaunlaicenes pagasta padome kopš jūlija sākuma atrodas jaunās telpās - “Lazdās”, ēkas otrajā stāvā. Tagad vienā mājā ir gan pagasta bibliotēka, gan pašvaldības policistes un sociālā darbinieka kabinets, gan ģimenes ārsta prakses vieta.

Jaunlaicenes pagasta padome kopš jūlija sākuma atrodas jaunās telpās - "Lazdās", ēkas otrajā stāvā. Tagad vienā mājā ir gan pagasta bibliotēka, gan pašvaldības policistes un sociālā darbinieka kabinets, gan ģimenes ārsta prakses vieta.
"Šādu lēmumu pieņēmām, lai ekonomētu pašvaldības līdzekļus. Telpās, kur agrāk bija pagasta padome, vajag veikt kapitālremontu un pārmūrēt krāsnis, pretējā gadījumā tur nebūtu nodrošināti pienācīgi darba apstākļi. Krāšņu remonts maksātu ļoti dārgi, tādēļ izvēlējāmies šādu risinājumu," stāsta Jaunlaicenes pagasta padomes priekšsēdētāja Rasma Muceniece.
Telpās, kur tagad atrodas pagasta padome, iepriekš bija Jaunlaicenes pamatskolas mājturības kabinets. Tagad tam rasta telpa skolas ēkā. "Jaunajā mītnē veicām kosmētisko remontu. Lai arī jaunas mēbeles neiegādājāmies, tāpat ir daudz patīkamāk strādāt gaišākās un plašākās telpās. Turklāt tagad gandrīz katram pagasta padomes darbiniekam - sekretārei, priekšsēdētājai, dzimtsarakstu nodaļas vadītājai un grāmatvedei - ir atsevišķs kabinets. Šajā gadījumā ērtāk jūtas arī apmeklētāji, jo var tikties tikai ar to darbinieku, pie kura ir nākuši," saka R.Muceniece.
"Varbūt kādam iedzīvotājam ir iebildumi, ka tagad pagasta padome atrodas otrajā stāvā, tomēr kāpnes nav stāvas un pa tām var viegli pārvietoties. Turklāt vienlaikus var apmeklēt arī bibliotēku, ārstu vai satikt citus pagasta padomes darbiniekus," uzsver R.Muceniece.

Citu datumu laikraksti

  • Piepilda jaunības dienu sapni

    Gaujienieti Mirdzu Bērziņu 2001.gada vasarā piemeklēja liela nelaime - izcēlās ugunsgrēks mājā, kurā viņa dzīvoja, tomēr viņai pietika uzņēmības sākt...

  • Patukšie naudas maki

    Šobrīd dzīvojam savdabīgā tropu klimatā. Nepastāvīgie laika apstākļi sagādā problēmas ne tikai atpūtniekiem, bet arī lauksaimniekiem.Šobrīd dzīvojam...

  • Valsts prezidenta balvas izcīņā iegūst sudraba medaļu

    Valmierā Valsts prezidenta balvas izcīņā vieglatlētikā arī Alūksnes vieglatlētiem bija labi rezultāti.Valmierā Valsts prezidenta balvas izcīņā...