Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Pārmet bērniem dāvinātu 1500 latu noguldīšanu bankā uz sava vārda

Ceturtdien Alūksnes domes sēdē deputāts Jānis Cīmiņš pilsētas domes priekšsēdētājam Guntāram Bērziņam pārmeta Dāņu Lauvu kluba dāvināto 1500 latu, kas paredzēti bērnu rotaļu laukumu izveidei Alūksnes bērnudārzos, noguldīšanu bankā uz sava vārda.

Ceturtdien Alūksnes domes sēdē deputāts Jānis Cīmiņš pilsētas domes priekšsēdētājam Guntāram Bērziņam pārmeta Dāņu Lauvu kluba dāvināto 1500 latu, kas paredzēti bērnu rotaļu laukumu izveidei Alūksnes bērnudārzos, noguldīšanu bankā uz sava vārda.
J.Cīmiņš arī pauda, ka par šo gadījumu informējis prokuratūru, lūdzot noskaidrot patiesību. J.Cīmiņš klāstīja, ka ir noskaidrojis - dāņi Alūksnes Lauvu klubam, kura biedrs ir G.Bērziņš, naudu ar konkrētu nolūku uzdāvināja pirms gada maijā.
"Bērnudārzu darbinieki man kā deputātam jautā, vai solītie rotaļu laukumi būs," klāstīja J.Cīmiņš.
Alūksnes domes priekšsēdētājs paskaidroja, ka uz sava vārda naudu noguldījis depozītā, taču nevēlējās atklāt, kuras bankas pakalpojumus ir izmantojis.
G.Bērziņš skaidroja, ka pērn nav paspēts realizēt ieceri par rotaļu laukumiem, taču šogad tos veidos. Viņš arī pauda, ka nevēlas taisnoties, bet atzīst kļūdu un to, ka naudu vajadzēja ieskaitīt domes kasē, taču viņš uzsvēra, ka nav rīkojies ļaunprātīgi. G.Bērziņš teica, ka ir rīkojies muļķīgi, taču viņam "nav kauns skatīties acīs" cilvēkiem.
Domes ekonomiste Valda Silicka deputātiem paskaidroja, ka dāņu nauda nebija adresēta domei. "Vismaz mums tas nebija zināms," sacīja viņa.
Deputāts Valdis Vīksna pauda, ka 1500 latu nav liela summa, G.Bērziņš ar to nav pareizi rīkojies, taču nauda nekur nav pazudusi un viss ir redzams kā uz delnas.
"Mani daudz vairāk satrauc situācija ar pilsētas budžetu divu miljonu apmērā, par kuru mēs nobalsojām, nenosakot prioritātes. Tā ir tendence finanšu līdzekļu sakārtošanā, kas mani uztrauc," sacīja viņš.
"Nesaskatu šeit (G.Bērziņa rīcībā) pašlabumu," sacīja deputāts Guntars Švolmanis. Viņš klāstīja, ka "pieļauj likumiskas problēmas", taču pauda arī, ka G.Bērziņam bijuši iemesli, kāpēc viņš tā rīkojies. Taču viņš tos neesot deputātiem paskaidrojis.
Deputāts Juris Iesalnieks lika saprast, ka ārzemēs ir brīvāka attieksme pret naudas līdzekļiem, vairāk uzticas personībām. Iespējams, dāņu Lauvu kluba pārstāvjiem šāda situācija neliktos aizdomīga.

Citu datumu laikraksti

 • Upe

  Saimniece neko neatbild, tikai lēni paiet nost no durvīm, liekot nojaust, ka viņa ciemiņu prom neraida.4. Saimniece neko neatbild, tikai lēni paiet...

 • Gruzīni strādā pārsvarā bērnu dēļ

  Pirmā liecība par gruzīniem Latvijā saistās ar 19.gadsimta beigām, kad mūsu zemē dzīvojuši 12 gruzīni.Pirmā liecība par gruzīniem Latvijā saistās ar...

 • Izcīna tikai astoto vietu

  Pagājušās nedēļas nogalē Alūksnes Pilssalas stadionā risinājās Ziemeļaustrumu futbola līgas minifutbola čempionāta 2.kārta. Šoreiz tajā neveiksmīgi...

 • Uzzini par sevi internetā

  Informāciju tehnoloģiju uzņēmums "Lursoft IT" ir papildinājis elektroniski pieejamo informāciju pakalpojumā "Tavi dati".Informāciju tehnoloģiju...

 • Vai ir nepieciešams nodrošināt valūtu ar zeltu?

  20.gadsimta sākumā centrālajās bankās bija lieli zelta krājumi, jo tolaik gandrīz visas pasaules valūtas bija piesaistītas zeltam un nodrošinātas ar...

 • Kā iemācīties teikt komplimentus?

  Žurnāla "Mans Īpašums" maija numurā lasiet: mājoklis:ja nepieciešams remonts.Žurnāla "Mans Īpašums" maija numurā lasiet: mājoklis:ja nepieciešams...