Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Pārrakumus uz pilsētas ielām sola aizklāt ar asfaltu nākamajā nedēļā

Jau mēnesi autobraucējiem ir grūtības pārvietoties pa Alūksnes centrālo - Pils ielu, kā arī Rijukalna ielu, kur ir bojāts ceļa segums.

Jau mēnesi autobraucējiem ir grūtības pārvietoties pa Alūksnes centrālo - Pils ielu, kā arī Rijukalna ielu, kur ir bojāts ceļa segums. Neaizklātie izgriezumi asfaltā ar asajām malām bojā automašīnas. Uzbērtās akmeņu šķembas apdraud ceļu satiksmi.
Alūksnes pilsētas domes izpilddirektors Uldis Ozols norāda, ka ir grūti risināt nesaskaņas ar firmas "Lattelekom" būvuzņēmējiem, kas pilsētā ierīko ciparu tīkla sistēmu un laikus neveic sakopšanas darbus.
"Pils un Rijukalna ielas ir pārraktas vairākās vietās un ceļa seguma bojājumi nav aizklāti, darbi uz priekšu nerit un nav nekāda rezultāta. Firmai esam jau sūtījuši brīdinājuma vēstules. Tajās norādām, ka ceļa segums ir bojāts apmēram no 12.jūnija, kas ļoti traucē ceļu satiksmei un bojā automašīnas. Mutiski lūgumi par seguma uzklāšanu darbu vadītājam ir izteikti vairākkārtīgi, bet bez rezultātiem," stāsta U. Ozols.
Viņš akcentē, ka pilsētas dome var apturēt būvdarbus, bet tas nav viņu interesēs, jo tādējādi ieilgs visi darbi. "Vēlamākais rezultāts būtu tomēr panākt, lai esošais uzņēmums darbus veic kārtīgi un laikus," saka U. Ozols.
Pasūtītājs - firma "Lattelekom" - ir izvēlējusies būvuzņēmēju "Conecto Latvia" no Rīgas. Tas savukārt bija izvēlējies apakšuzņēmēju rakšanas un atjaunošanas darbu veikšanai Alūksnē. Ar firmu, kurai bija jāveic atjaunošanas darbi, "Conecto Latvia" radās domstarpības, tādēļ darbi tika pārtraukti un aizkavējās.
"Tagad viņi ir izvēlējušies citu firmu - SIA "Silinieks 01". Ceturtdien jaunās firmas būvdarbu vadītājs Andis Ērglis bija Alūksnē un vienojāmies, ka jau tajā pašā dienā novērsīs situācijas ārkārtas vietās, aizberot pārrakumus. Šodien un rīt strādnieki turpinās darbus, lai nākamajā nedēļā varētu tos pabeigt. Rakšanas darbus veica firma "Gaujas sapals". Gandrīz visi rakšanas darbi jau ir paveikti, atlikuši vien montāžas darbi," skaidro Alūksnes pilsētas domes būvinspektore Aina Kaukala.
Kamēr strādnieki veica rakšanas darbus, uz ceļa bija izvietotas pagaidu brīdinājuma zīmes. Pēc tam šīs zīmes tika noņemtas un vairākas nedēļas autovadītājiem bija jābrauc "uz labu laimi".
"Uz savām daudzajām pretenziju vēstulēm saņēmām firmas "Conecto Latvia" atvainošanos. Bet tas nemazina nodarītos postījumus," saka A. Kaukala. Viņa cer, ka situācija mainīsies un nākamajā nedēļā visi pārrakumi būs aizklāti ar asfaltu.

Citu datumu laikraksti

  • Upe

    - Man jau nav kam zemi art un ecēt. - Vai kāds saimnieks padzina? - Dārta jau vēstkārīgi taujā.19. - Man jau nav kam zemi art un ecēt. - Vai kāds...

  • Arvien vairāk bērnu mācās katoliskās baznīcas skolās

    Pēdējā laikā novērojams skolēnu skaita pieaugums, kuri vēlētos mācīties katoļu skolās.Pēdējā laikā novērojams skolēnu skaita pieaugums, kuri vēlētos...

  • Eiropā no pensijām nodokļus atvelk vēl nežēlīgāk

    - Vai Eiropas Savienības dalībvalstīs no pensijām atvelk nodokļus?- Vai Eiropas Savienības (ES) dalībvalstīs no pensijām atvelk nodokļus? - Jā,...

  • Upe

    - Piedod, Dārt’, es tā negribēju! - Jānis teic un nodur skatienu, - nudie’ negribēju!17. - Piedod, Dārt’, es tā negribēju! - Jānis teic un nodur...

  • Akmens var pasargāt no ļaunas acs

    Akmeņi (dārgakmeņi, minerāli, pusdārgakmeņi, kristāli) pilda ne tikai talismanu funkciju, bet iedarbojas arī uz cilvēka veselību (piemēram, mazina...

  • Ja pēc svētkiem pāri palicis siers

    Laikā starp Jāņiem un Pēteriem, kad vēl no līksmās un lustīgās svinēšanas ir pāri palicis kāds siera ritulis, sevi un draugus var pacienāt ar...