Partijas veido sarakstus un izvirza “lokomotīves”

“Jaunā laika” Alūksnes nodaļa izveidojusi deputātu kandidātu sarakstu Alūksnes pilsētas domes vēlēšanām, kurā ar pirmo numuru startē Viktors Litaunieks. Viņš ir nodaļas vadītājs.

"Jaunā laika" Alūksnes nodaļa izveidojusi deputātu kandidātu sarakstu Alūksnes pilsētas domes vēlēšanām, kurā ar pirmo numuru startē Viktors Litaunieks.
Viņš ir nodaļas vadītājs. Nodaļā ir vairāk nekā 50 biedru, tāpēc sarakstu nevajadzēja apstiprināt partijas valdē. Citās pašvaldībās nebūs šīs partijas saraksta, bet tās biedri būs iekļauti vēlētāju apvienību sarakstos.
Tautas partijas saraksts Alūksnes pilsētas domes vēlēšanām ir lasāms partijas mājas lapā. Tajā ar pirmo numuru startē SIA "Valdis" pārvaldnieks Guntars Švolmanis. Viņš un Valdis Vīksna, kas sarakstā startē ar otro numuru, ir pašreizējās domes deputāti.
Latvijas Sociāldemokrātiskās strādnieku partijas Alūksnes nodaļas vadītājs Inārs Ratenieks atzīst, ka vēl notiek debates, kas būs saraksta "lokomotīve" Alūksnes pašvaldības vēlēšanās. Vēl nav izlemts, vai pirmais sarakstā būs Edvīns Francis Svars, jo ir arī citi spēcīgi kandidāti. Paredzams, ka LSDSP saraksts būs arī Apes pilsētā un Malienas pagastā.
Nav vēl skaidrības par "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK, Latvijas Zemnieku savienības un citu partiju iespējamajiem sarakstiem.
Centrālā vēlēšanu komisija uzsākusi apmācību pilsētu un pagastu vēlēšanu komisijām par deputātu kandidātu sarakstu pieņemšanas kārtību. Šodien apmācības notiks Alūksnē. Līdz vakardienai vēlēšanu komisijām bija jānosaka darba laiks, jo 21. janvārī tās sāks pieņemt deputātu kandidātu sarakstus. Tos varēs iesniegt desmit dienas - līdz 31.janvārim pulksten 18.00. Pārējās dienās katra pašvaldība izvēlas darba laiku atbilstoši situācijai.

Citu datumu laikraksti