Pasaki kāda krāsa tev patīk?

Bieži draugiem, paziņām esmu uzdevusi jautājumu, kāda krāsa viņiem vislabāk patīk?

Bieži draugiem, paziņām esmu uzdevusi jautājumu, kāda krāsa viņiem vislabāk patīk? Daudziem pēc gadiem mīļākā krāsa mainījusies.
Vienai paziņai bērnībā patikusi sarkanā krāsa, tagad patīkot zilie toņi. Otrai, gluži otrādi, jo vecāka kļūstot, jo vairāk patīkot spilgti sarkanie toņi. Izrādās, ka tam ir sava nozīme. Simpātijas vai antipātijas pret konkrētu krāsas toni veidojas zemapziņā.
Zaļās krāsas izvēle rāda cilvēka prasību pēc pašapliecināšanās, vēlmi apzināties savu pilnvērtību. Tie, kas ierindojuši šo krāsu pirmajā vietā, lielākoties ir taisnvirziena cilvēki, kas neatlaidīgi tiecas piepildīt lēmumu. Cilvēks, kas noraida zaļo krāsu, bieži sūdzas, ka apkārtējie pārlieku daudz no viņa prasa, viņš gribētu atbrīvoties no nomācošās apātijas, taču pietrūkst spēka lēmumu pieņemšanai.
Gaišzilā krāsa ir jūtīguma, pieķeršanās un uzticības simbols. Tie, kas gaišzilo krāsu ierindojuši pirmajā vietā, neveiksmes brīžos viegli slīgt grūtsirdībā. Ja atraidāt gaišzilo krāsu, tas simbolizē iekšējo nemieru un alkas pēc pārmaiņām.
Ja vislabāk patīk pelēkā, apzināti vairāties no ārējas darbības. Piederat pie noslēgtiem cilvēkiem, nemēdzat izrādīt savas jūtas. Ja pelēkā krāsa ir pēdējā vietā, visdrīzāk esat agresīva būtne, ļoti darbīga un aizrautīga. Tiecaties pēc spilgtiem iespaidiem un negribat palikt dzīves maliņā. Centieties kontrolēt savu rīcību, jo pilnīga atklātība, patiesums un uzticība cilvēku starpā var veicināt kontaktus.
Ja ierindojat sarkano krāsu pirmajā vietā, vēlaties intensificēt savas emocionālās izjūtas un enerģiski rīkoties. Tie, kas nepieņem sarkano krāsu, dara to galvenokārt tāpēc, ka izjūt nepatiku pret agresivitāti.
Dzeltenās krāsas cienītāji izrāda tieksmi pēc neatkarības, taču neatsakās no aktīvas dzīves līdzdalības plānu īstenošanā. Tas, kurš dzelteno krāsu liek pēdējā vietā, domā, ka tā liecina par paviršību. Šīs krāsas pretiniekiem trūkst stabilitātes, viņi jūtas nedroši, nereti slīgst depresijā.
Tie, kas ciena violeto krāsu, viegli pakļaujas citu cilvēku ietekmei. Visbiežāk viņi rada ap sevi harmonijas un saskaņas atmosfēru, kaut arī nereti svārstās, pieņemot lēmumus. Tas, kurš violeto krāsu liek pēdējā vietā, neapzinās ilgas pēc emocionāliem pārdzīvojumiem, kā arī nepamatotu tieksmi radīt no tuvākā cilvēka ideālu.
Ja esat brūnās krāsas cienītājs, jums ļoti nepieciešama atpūta un atslābināšanās. Ja brūno krāsu uzskatāt neatbilstošu, jūs noraidāt jebkuru rutīnu un banālus lēmumus.
Tie, kuri melno krāsu liek pirmajā vietā, bieži cieš sakāvi cīņā ar likteni, tomēr cenšas pretoties dzīves īstenībai. Ja melno krāsu liekat pēdējā vietā, jūs daudz riskējat, negrasāties ne no kā atteikties, gaidāt no dzīves pārāk daudz.

Citu datumu laikraksti

  • Ir radīti, lai būtu viens otram blakus

    Kas cilvēka dzīvē kļūst par galveno prioritāti, kad darba mūžs ir aiz muguras, bērni izauguši un radījuši iespēju priecāties par mazbērniem.Kas...

  • Turpinās konkurss “Veselā miesā vesels gars”

    Turpinot konkursu “Veselā miesā vesels gars”, ko rīko Alūksnes rajona tūrisma darbinieki sadarbībā ar vietējiem laikrakstiem, šodien publicējam...

  • Daļu zāļu kompensēs

    Ar šā gada 1.janvāri Veselības ministrija nolēmusi daļu līdz šim centralizēti iepērkamo onkoloģisko un hematoloģisko medikamentu (tos slimnieki...