Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Pastnieki sūtījumus piegādā bez kavēšanās

Alūksnes pasta direktors Vilis Klincis lepojas, ka 70 rajona pastnieki nav mīkstčauļi. Sals gadu mijā un pieputinātie ceļi viņus nekavē nogādāt sūtījumus adresātiem.

Alūksnes pasta direktors Vilis Klincis lepojas, ka 70 rajona pastnieki nav mīkstčauļi. Sals gadu mijā un pieputinātie ceļi viņus nekavē nogādāt sūtījumus adresātiem. Viņš uzsver, ka tagad sūtījumu ir vismaz desmit reižu mazāk kā decembrī, kad vēstuļu skaitu palielināja apsveikumi.
"Kad temperatūra ir zemāk par mīnus 25 grādiem, tad problēmas rada autotransports, jo aukstumā aizsalst dzinēji. Bet tās laikus atrisinājām, un nav bijušas pretenzijas par pasta piegādi. Pastnieki darba pienākumus pilda godprātīgi, un neviens nežēlojas. Viņi arī aukstā laikā darbu nepārtrauc," atzīst V.Klincis.
Viņš norāda, ka attālumi pastnieku apgaitā ir dažādi. Bet janvārī darba slodze viņiem nav liela, jo ir tikai kārtējo pasta sūtījumu – preses izdevumu, vēstuļu, bandroļu, kā arī naudas izmaksu kārtošana," norāda pasta direktors. Dažu izdevumu skaits ir palielinājies, citu – samazinājies, tomēr kopējais apjoms ir apmēram tāds pats kā pērn.
Alūksnes pastniece Alla Gračova apguvusi pavāra specialitāti. Viņai piedāvāja darbu sabiedriskās ēdināšanas uzņēmumos, arī slimnīcas virtuvē, tomēr izvēlējās strādāt pastā. "Tā es vairāk varu tikties ar cilvēkiem un iepriecināt viņus, piegādājot avīzes un vēstules," atzīst A.Gračova. Ziema un sals tāpat kā lietus un saule viņu nebiedē.

Citu datumu laikraksti

  • Kokteiļi bērniem, sievietēm un vīriešiem

    Svētku reizēs vienmēr paceļam glāzi, lai uzsauktu tostu par mīlestību, saticību, veselību, mieru un draudzību.Svētku reizēs vienmēr paceļam glāzi,...

  • Aicina pieteikties jaunos rakstniekus

    Latvijas Rakstnieku savienība un Rīgas Jauno literātu apvienība no 14. līdz 18. aprīlim rīko Jauno autoru semināru. Tajā aicināti piedalīties...

  • Aicinājums

    Cesvaines pilsētas ar lauku teritoriju dome lūdz ziedot materiālus Cesvaines pils bojāto konstruktīvo elementu (pārsegumu, sienu, akmens mūra detaļu,...