Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Pasūtot žurnālu, laimē ceļojumu

Liepnas vidusskolas 9.klases audzēkne Ilze kopā ar māti Maiju Fedotovu septembrī nedēļu bija Francijā. Tādu iespēju deva laimētais ceļojums, pasūtot žurnālu “PUFF”.

Liepnas vidusskolas 9.klases audzēkne Ilze kopā ar māti Maiju Fedotovu septembrī nedēļu bija Francijā. Tādu iespēju deva laimētais ceļojums, pasūtot žurnālu “PUFF”.
Par iespaidiem jau izstāstīts skolasbiedriem, draugiem un paziņām, bet vēl vajadzēs informēt žurnāla redakcijas darbiniekus.
“Žurnālu abonēju no tā pirmā numura iznākšanas. Nezinu, kāpēc, bet šoreiz biju pārliecināta, ka no trim iespējām laimēšu ceļojumu uz Krimu. Negribēju ne galveno balvu - braucienu uz Londonu, ne arī apmeklēt Serēnas atrakciju parku Somijā. Kad ļāva izvelēties, protams, labāk izmantoju iespēju bez maksas doties uz Parīzi. Mammai bija atlaides, tāpēc arī viņa brauca kopā ar mani. Tūristu grupā bijām trīs cilvēki, kas laimējuši ceļojumu,” stāsta Ilze Fedotova.
Viņai vislielāko iespaidu atstāja Eifeļa tornis, no kura varēja vērot Francijas galvaspilsētu. Meitene pārvedusi auskarus, kas izskatās kā torņa silueti. Tūristes savām acīm varēja skatīt Parīzes Dievmātes katedrāli un Luvru. Ilze secina, ka dabā viss izskatās pavisam citādi nekā attēlos. “Parīze ir ļoti liela, bet ceļojumu firmas autobusu nevarējām izmantot, jo šoferim ir jāatpūšas. Braucot ar metro, mazāk paspējām apskatīt. Vizinājāmies ar kuģīti pa naksnīgo Sēnu,” pauž M.Fedotova. Viņai ceļojumu atgādina franču smaržas “Fantāzija”, kas pārvestas no parfimērijas rūpnīcas. Brauciena maršrutā bija arī Berlīne un Amsterdama. Holandes galvaspilsētā Dimantu muzejā varēja ne tikai aplūkot, bet arī iegādāties skaistas lietas.
Liepnas vidusskolas skolotāja Mārīte Pugeja laimējusi datoru, bet Ilze ir pārliecināta, ka ceļojums ir vērtīgāka balva. Tagad viņa nolēmusi izmēģināt laimi loterijā, kur īpašumā var iegūt mobilo telefonu.

Citu datumu laikraksti

  • Rotaļas turpinās

    Pirms nepilna mēneša Latvija teica jāvārdu Eiropai. Var likties, ka atpakaļceļa nav, nenovēršama ir eiropeisko labumu un nesmukumu ienākšana mūsu...

  • Ir vērts iepazīt kaimiņzemes neparasto šarmu

    Gudri ļaudis saka, ka Igauniju vajag sākt aplūkot no paugurainās dienvidu puses. Tās daba un klimatiskie apstākļi ir gandrīz tādi paši kā pie mums -...

  • Kolekcionē krūzes un senlaicīgas lietas

    Trapeniešu Lanas un Zigurda Safranoviču vaļasprieks jau četrus gadus ir krūzīšu kolekcionēšana. Viņi lepojas ar vairāk nekā 70 dažāda izmēra un...