Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Pašvaldībā uzlabos tūrisma infrastruktūru

Pededzes pagasta padome ir guvusi finansiālu atbalstu 2500 latu apmērā projekta "Tūrisma infrastruktūras sakārtošana Pededzes pagastā" īstenošani.

Pededzes pagasta padome ir guvusi finansiālu atbalstu 2500 latu apmērā projekta "Tūrisma infrastruktūras sakārtošana Pededzes pagastā" īstenošani. To pērn iesniedza bezpeļņas organizācijā, valsts sabiedrībā ar ierobežotu atbildību "Reģionu attīstība".
"Projektā lūdzām piešķirt 11 000 latus, bet guvām tikai 2500 latu. Tomēr esam priecīgi arī par to, jo šī summa noderēs, lai īstenotu iecerēto. Būs nepieciešams arī apmēram 7000 latu pagasta padomes līdzfinansējuma," laikrakstam stāsta Pededzes pagasta padomes priekšsēdētāja Inta Ņikitina.
Projekts paredz Pededzes pagastā izvietot tūrisma objektu un servisa objektu norādnes un izcirst krūmus ceļa Zaiceva – Zabolava malās septiņu hektāru platībā. Latvijas dabas un pieminekļu aizsardzības biedrības Alūksnes nodaļas speciālisti sniegs konsultatīvu palīdzību un izstrādās dinamisko ainavu kopas izveidošanas skiču projektu šajā ceļa posmā. I. Ņikitina norāda, ka krūmi ceļa malās ir izcirsti jau pērnā gada rudenī.
"Projektā paredzējām veikt arī brīvdabas estrādes atjaunošanas darbus. Estrādi vēlamies atjaunot, lai vasarās jauniešiem un pagasta iedzīvotājiem būtu vieta, kur rīkot brīvdabas pasākumus. Estrādi atjaunosim uz vecajiem pamatiem, kur tā atradās pagājušā gadsimta sešdesmitajos gados," akcentē I. Ņikitina.
Maijā pašvaldībā viesosies tūrisma speciālisti, kas apskatīs brīvdabas estrādi un norādņu izvietošanas vietas. Pēc tam piešķirs paredzēto finansējumu.

Citu datumu laikraksti