Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Pašvaldības izstrādā projektu

Annas un Jaunannas pašvaldības pavasarī sāks īstenot daiļdārznieces Veltas Drulles izstrādāto Ezeriņu kapličas apzaļumošanas projektu.

Annas un Jaunannas pašvaldības pavasarī sāks īstenot daiļdārznieces Veltas Drulles izstrādāto Ezeriņu kapličas apzaļumošanas projektu.
"Velta Drulle izstrādāja projektu puķu dobei, kas atrodas pie pagasta padomes. Viņas idejas šķita interesantas, tādēļ vienojāmies par Ezeriņu kapličas apzaļumošanas projekta izstrādi," laikrakstam stāsta Annas pagasta padomes priekšsēdētājs Aivars Fomins.
Viņš atzīst, ka V. Drulles izstrādātais projekts paredz praktisku un vizuālu pielietojumu un apmierina abu pašvaldību iedzīvotājus. "Tajā ir norādīts, kur un kādus kokus un puķes domāts dēstīt. Pie kapličas paredzēts stādīt kadiķus, pundurpriedes, tūjas, mežrozes, rododendrus un mežvīteņus," skaidro A. Fomins.
"Līdz šim laukumu pie kapličas izmantoja automašīnu novietošanai. Tagad tajā esam iecerējuši izbetonēt divus dekoratīvus, zemus paaugstinājumus no laukakmeņiem, kas savienos zālāju un puķu dobes. Vietā, kur atradās kādreizējā kapliča, ierīkos nelielu nojumi," viņš saka.
A. Fomins prognozē, ka strādnieku darbs varētu izmaksāt 100 latus, apmēram 200 lati būs nepieciešami cementa un stādu iegādei. "Vairākus simtus latu vajadzēs, lai laukumu pie kapličas bruģētu, un izlietu jaunu zvanu kapličai. 300 latu finansiālu atbalstu apzaļumošanai sola kādreizējais annenietis Daumants Viks, kas tagad dzīvo Amerikā. Par šo naudu varēsim veikt pamatdarbus – uzmūrētu dekoratīvos paaugstinājumus un iegādāties stādus. Daudz varam izdarīt arī bez finanšu līdzekļiem, atvest melnzemi un laukakmeņus," akcentē
A. Fomins. Viņš sola, ka daļa darbu būs pabeigta līdz kapusvētkiem jūlijā.

Citu datumu laikraksti