Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Pašvaldībās svinēs Latvijas 85. gadadienu

Par godu Latvijas Republikas 85.gadadienai 18.novembrī Veclaicenes un Alsviķu pagastā notiks vairāki pasākumi.

Par godu Latvijas Republikas 85.gadadienai 18.novembrī Veclaicenes un Alsviķu pagastā notiks vairāki pasākumi.
Veclaicenes pagastā aktivitātes būs no 10. līdz 15.novembrim. "Veclaicenes pagasta skolēniem un iedzīvotājiem organizējām ekskursiju uz Rīgu. Šajā nedēļā Veclaicenes pamatskolā paredzēts konkurss par Latvijas vēsturi, ģeogrāfiju un ekonomiku, kā arī pasākums "Manas tautas dejas, rotaļas un sporta spēles Latvijā". Visu nedēļu varēs apmeklēt arī skolas muzeju," klāsta Veclaicenes tautas nama vadītāja Maija Rozīte.
Pagasta bibliotēkas vadītāja Maiga Pilsētniece biblitēkā ierīkos novadpētniecības materiālu izstādi "Patīsim atmiņu kamolu" un lasītājus iesaistīs pārrunās par Veclaicenes vēsturi. Bibliotēkā būs skatāma arī otra izstāde "Ja rakstu zeme, lasiet - darbs, lasiet mīlestība. Ja rakstu mīlestība, lasiet - Latvija".
"Veclaicenietis Jānis Prangelis demonstrēs fotoattēlus par pagasta vēsturi. Sabiedriskās organizācijas "Veclaicenes Avotiņš" telpās demonstrēsim videofilmas par Veclaicenes dabu. 15.novembrī pagasta tautas namā pulksten 19.00 aicinām pagasta iedzīvotājus uz pasākumu "Cilvēki un notikumi veido vēsturi", būs pašdarbnieku priekšnesumi, demonstrēs videofilmu par Veclaiceni (autors Einārs Gross), vāres aplūkot vēsturiskas fotogrāfijas. Ballē spēlēs Zigmārs Krūmiņš un Arnis Grāps," akcentē M.Rozīte.
Alsviķu pagasta kultūras namā svinīgs sarīkojums būs 16.novembrī pulksten 19.00. "Programmas pirmajā daļā paredzēta neliela literāra kompozīcija, kas veltīta Latvijai, un Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzijas pūtēju orķestra koncerts. Otrajā daļā būs konkursa "Sakoptākā Alsviķu pagasta sēta 2003" noslēgums un uzvarētāju godināšana, kā arī mūziķa Ērika Gruzniņa koncertprogramma, bet pulksten 22.00 visi aicināti uz atpūtas vakaru, līdzi ņemot "groziņus". Tajā dziedās un spēlēs Ēriks Gruzniņš un Santa Kasparsone," stāsta Alsviķu pagasta kultūras nama vadītāja Marina Ramane.
"Cilvēkiem, kas neapmeklēs atpūtas vakaru, pasākuma pirmajā daļā Ēriks Gruzniņš sniegs nelielu koncertprogrammu," saka M. Ramane.

Citu datumu laikraksti