Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Pašvaldības un valsts iestāžu vadītāji informē par ienākumiem

Turpinām laikrakstā informēt par valsts amatpersonu ienākumiem, kas uzrādīti, aizpildot ienākumu deklarācijas par pērno gadu.

Turpinām laikrakstā informēt par valsts amatpersonu ienākumiem, kas uzrādīti, aizpildot ienākumu deklarācijas par pērno gadu. Ar deklarācijām laikraksts iepazinās Valsts ieņēmumu dienestā.
Alūksnes rajona prokuratūras virsprokurors Vilnis Sliņķis pērn nopelnījis 6957 latus (līdz nodokļu nomaksai). Viņam pieder "BMW" markas automašīna (1987.izlaiduma gada).
Alūksnes rajona tiesas priekšsēdētāja Inta Korotjajeva pērn nopelnījusi 6599 latus (līdz nodokļu nomaksai). Viņas īpašumā ir dzīvoklis Alūksnē un zeme Alsviķu pagastā.
Alūksnes pašvaldības policijas priekšnieks Ardis Tomsons pērn nopelnījis 4698 latus (līdz nodokļu nomaksai). Jaunalūksnes pagasta padomē, kur viņš ir deputāts, aprēķināti 139 lati. 44 lati A.Tomsonam aprēķināti Alūksnes izglītības pārvaldē, jo viņš ir basketbola treneris Alūksnes bērnu un jaunatnes sporta skolā. A.Tomsonam pieder zeme Alsviķu pagastā un zemnieku saimniecība. Viņš ir automašīnas "IŽ kombi" (1990.izlaiduma gada) un traktora "T 25A" (1990.izlaiduma gada) īpašnieks.
Alūksnes pašvaldības SIA bezpeļņas organizācijā "Alūksnes nami" direktors Alvis Bukovskis pērn nopelnījis 5879 latus (līdz nodokļu nomaksai). Kā pašvaldības akciju sabiedrības "Simone" valdes loceklis viņš saņēmis 360 latus. A.Bukovskim 1202 lati aprēķināti kā būvuzraugam par individuālā darba veikšanu. Pašvaldības akciju sabiedrībā "Alūksne 2" viņš saņēmis 186 latus, jo šajā uzņēmumā ir priekšsēdētāja vietas izpildītājs.
A.Bukovskim ir bankas kredīts - 2000 latu, ko viņš uzrāda kā parādu. A.Bukovskim pieder namīpašums un dzīvoklis Alūksnē, kā arī "Opel" markas automašīna (1986.izlaiduma gada).
Pašvaldības uzņēmuma "Rūpe" vadītāja Elita Sūna pērn saņēmusi 4585 latus (līdz nodokļu nomaksai). Viņai aprēķināta arī pensija - 1134 lati. Viņai ir privatizēti divi dzīvokļi Alūksnē un īpašumā "BMW" markas automašīna (1991.izlaiduma gada). SIA "Vidzemes pērle" E.Sūnai pieder 40 kapitāla daļas 800 latu vērtībā.
SIA bezpeļņas organizācijas "Alūksnes slimnīca" galvenais ārsts Uldis Jurciņš pērn nopelnījis 4223 latus (līdz nodokļu nomaksai). Viņa īpašumā ir dzīvojamā māja Alsviķu pagastā un dzīvoklis Alūksnē, kā arī "Mercedes" (1985.izlaiduma gada) un "Volkswagen Transporter" (1985.izlaiduma gada) automašīna, un piekabe (1993.izlaiduma gada).

Citu datumu laikraksti

 • Upe

  Saimniece neko neatbild, tikai lēni paiet nost no durvīm, liekot nojaust, ka viņa ciemiņu prom neraida.4. Saimniece neko neatbild, tikai lēni paiet...

 • Gruzīni strādā pārsvarā bērnu dēļ

  Pirmā liecība par gruzīniem Latvijā saistās ar 19.gadsimta beigām, kad mūsu zemē dzīvojuši 12 gruzīni.Pirmā liecība par gruzīniem Latvijā saistās ar...

 • Izcīna tikai astoto vietu

  Pagājušās nedēļas nogalē Alūksnes Pilssalas stadionā risinājās Ziemeļaustrumu futbola līgas minifutbola čempionāta 2.kārta. Šoreiz tajā neveiksmīgi...

 • Uzzini par sevi internetā

  Informāciju tehnoloģiju uzņēmums "Lursoft IT" ir papildinājis elektroniski pieejamo informāciju pakalpojumā "Tavi dati".Informāciju tehnoloģiju...

 • Vai ir nepieciešams nodrošināt valūtu ar zeltu?

  20.gadsimta sākumā centrālajās bankās bija lieli zelta krājumi, jo tolaik gandrīz visas pasaules valūtas bija piesaistītas zeltam un nodrošinātas ar...

 • Kā iemācīties teikt komplimentus?

  Žurnāla "Mans Īpašums" maija numurā lasiet: mājoklis:ja nepieciešams remonts.Žurnāla "Mans Īpašums" maija numurā lasiet: mājoklis:ja nepieciešams...