Pašvaldības uzņēmumam ir jauns vadītājs

Alūksnes pašvaldības uzņēmuma SIA “Alūksnes nami” vadītājs un rīkotājdirektors turpmāk būs Alūksnes uzņēmējs Mairis Arājs. Šādu lēmumu pieņēma deputāti, balsojot Alūksnes domes maija sēdē.

Alūksnes pašvaldības uzņēmuma SIA "Alūksnes nami" vadītājs un rīkotājdirektors turpmāk būs Alūksnes uzņēmējs Mairis Arājs. Šādu lēmumu pieņēma deputāti, balsojot Alūksnes domes maija sēdē.
Domes izsludinātajā pretendentu pieteikšanās laikā uz vakanto amatu pieteicās seši pretendenti. Viņu kandidatūras tika apspriestas Alūksnes domes tautsaimniecības komitejā. No šiem sešiem pretendentiem tika izvēlēti četri, kurus aicināja uz pārrunām, savukārt pēc tam izskatīšanai uz domes maija sēdi izvirzīja divus pretendentus, abus alūksniešus - Valentīnu Kauliņu un Mairi Arāju.
V.Kauliņam ir augstākā izglītība jurisprudencē, bet M.Arājam - uzņēmējdarbībā. Kā uzsvēra domes deputāts Ainars Melders, šie divi pretendenti tika atzīti par amatam vispiemērotākajiem, lai arī viņiem katram ir savas pozitīvās un negatīvās īpašības.
"Koncepcija par "Alūksnes namiem" šiem abiem pretendentiem bija līdzīga. Manuprāt, tā no pretendentu puses, kas vēlas uzņemties "Alūksnes namu" rīkotājdirektora amatu, ir liela drosme, jo šis amats nav viegls un arī uzņēmums ir nolaists," saka A.Melders.
Domes priekšsēdētājs Armands Musts izteica pārliecību, ka pašvaldības uzņēmumā "Alūksnes nami" ir jāveido spēcīga darbinieku komanda. Viņš uzskata, ja uzņēmumu sakārto, tad tas var veiksmīgi funkcionēt.
Plašāku interviju ar jauno uzņēmuma vadītāju un viņa iecerēm, saistībā ar "Alūksnes namiem", varēsiet lasīt nākamās nedēļas laikrakstā.

Citu datumu laikraksti

  • Ar varu neprotu lauzties aizslēgtās durvīs

    Brīvos brīžos strautiņiete Tija Āboliņa sapņo par ģimenes lauku māju un paklausīgiem bērniem. Ģimene - vīrs Sarmis un bērni Annija un Roberts - ir...

  • Piedalās atceres konferencē

    Vācijā notika starptautiska konference, veltīta Bībeles tulkotāja latviešu valodā E.Glika 300. nāves gadadienas atcerei.Vācijā notika starptautiska...

  • Deputāti atklāj savus ienākumus

    Alūksnes pilsētas domes deputāte, Alūksnes vidusskolas direktore Vija Puzule deklarācijā norādījusi, ka domē pērn nopelnījusi 7807,81 latu.Alūksnes...